Широкий асортимент поліетиленових труб

Поліетиленові труби - це найпоширеніший вид комунікацій на сьогоднішній день, який поліпшується з кожним роком. З'являються різні присадки і добавки, які покращують характеристики труб ПНД.

За рахунок використання гранульованого поліетилену труби виходять цілісними, тому і мають високу якість. Виготовлення методом лиття дозволяє уникнути різних дефектів (тріщин і т.п.). Ви можете обрати та замовити поліетиленові труби на https://planetaplast.com/products/polyethylene-pipes/ за самою вигідною та доступною ціною.

Поліетилен використовується для виробництва труб ПНД значно відрізняється від знайомого нам матеріалу для виготовлення пакетів і мішків. В першу чергу такий поліетилен є надійним і не робить негативного впливу на організм людини. Також до переваг слід віднести той факт, що вони мають великий термін експлуатації, в них не збирається накип і вони не окислюються.

На сьогоднішній день поліетиленові труби можна зустріти практично в будь-якому спеціалізованому магазині. Крім усього цього, труби ПНД відмінно переносять різні температурні перепади, і навіть при повному промерзанні грунту, труба не лопне. Так як теплопровідність у поліетилену низька, то багато утеплювача не буде потрібно.

Варто відзначити і легкість монтажу труб низького тиску ПНД. Вони дуже швидко і просто збираються в цільну систему. Навіть невелика бригада зможе провести водопровід в один під'їзд протягом тижня. Поліетиленові труби в порівнянні з металевим аналогом важать набагато менше. Це означає, що транспортування їх серйозно спрощується.

Останнє. Що хотілося б відзначити, той факт, що через свою гнучкості стиків буде набагато менше.

Сфера використання

Труби виробляються діаметром від 20 до 1600 мм і використовуються під тиском до 25 атм, в результаті сфера їх застосування виходить дуже великий. Є порівняно недорогі труби для технічних потреб, при виробництві яких дозволено використовувати великий відсоток вторсировини: вони застосовуються в промисловому водопостачанні, для скидних каналізацій і т. Д. При виробництві труб ПНД для питного водопостачання додавати вторсировину забороняється, можна лише фарбувати труби відповідно до ГОСТом. Додавання сажі (близько 2%) не тільки забарвлює трубу в чорний колір рівномірно по всьому об'єму, але і дозволяє уникнути руйнування вироби під впливом ультрафіолету, оскільки сажа діє як світлостабілізатор. Є й інші барвники, що дозволяють створити практично будь-який колір. За ГОСТом на водопровідній трубі повинні бути чотири блакитні смуги або повністю синій колір будь-якого відтінку, на трубах для газопостачання - жовті смуги.

Поліетиленові труби використовують в дюкерах (переходах крізь водну перешкоду). На ПНД-трубопровід кріплять обважнювачі і занурюють конструкцію на дно водойми без прокладки додаткових траншей і підводного монтажу.

Copyright © . All Rights Reserved