Особливості та типи бетона

Ущільнення бетону: поради щодо вибору правильного типу вібратора для області застосування. Якість бетону можна значно поліпшити за рахунок вібрації. Досягнута економія і покращена якість бетону тепер настільки добре відомі, що вібрація стала загальноприйнятою практикою на будмайданчиках. Замовити та купити вібропресовану продукцію та бетон можна за посиланням за вигідною та доступною ціною.

Внутрішні вібратори є найбільш поширеними для ущільнення бетону товстих плит, стін і колон. Завдяки своїй конструкції, розміром, вагою, маневреності і ціною вони є дуже практичним засобом вимірювання вібрації.

Зазвичай внутрішні вібратори не рахуються «дорогим» обладнанням, але вони важливі для виробництва якісного продукту. Час - це головне в грі, і коли заливка буде готова, підрядник повинен мати необхідне обладнання для роботи.

Переваги ущільнення бетону за допомогою вібрації:

Велика щільність бетону

Велика сила

Поліпшене зчеплення з арматурної сталлю

Краще зчеплення з будівельними швами

Велика довговічність

Покращена обробка продукту

Зниження кількості необхідного цементу за рахунок використання більш сухих сумішей

Основний принцип вібрації бетону - ущільнення суміші за рахунок видалення захопленого повітря. Вібрація - це серія швидких стискають імпульсів, яка значно знижує поверхневий тертя між частинками суміші різного розміру. В результаті ці частинки перебудовуються в більш щільну масу. Під час процесу вібрації на поверхню виходить небажаний повітря.

Коли вібратор занурюється в бетон, амплітуда (круговий рух) вібратора перетворює твердий бетон в рідку текучу масу. Під впливом вібрації спостерігається помітний рух бетону, однак слід пам'ятати, що рух бетону не є основною метою, а видалення повітря є його основним завданням. Бетон слід укладати якомога ближче до остаточного стану і не переміщати по опалубці за допомогою вібратора. Це дозволить уникнути розшарування бетонної суміші.

Після того, як бетон буде на місці і буде досягнута досить рівна поверхня, необхідно систематично вставляти і видаляти вібратор, щоб позбавити суміш від залишився захопленого повітря. Вся площа розміщення повинна бути консолідована. Недостатня вібрація (занадто швидке вилучення) в поєднанні з розміщенням вібратора «вдарив і пропустив» дуже часто і не дозволяє виконувати роботу належним чином. Дуже важливо, щоб оператор стежив за тим, щоб весь бетон піддавався вібрації, щоб були досягнуті кути форми і при необхідності виконувалося перекриття. Відстань між вставками має бути приблизно в 1 ½ рази більше ефективного радіуса ущільнення або радіусу впливу головки. Зона впливу вібратора визначається шляхом спостереження за бульбашками повітря, що розбивають поверхню навколо голови.

Поводження з вібратором передбачає швидке занурення вібратора в свіжий підйомник, а потім його витяг зі швидкістю один дюйм в секунду (ніколи не більш двох дюймів в секунду). Це пов'язано з тим, що в звичайному бетоні бульбашки повітря природним чином піднімаються з тією ж швидкістю. Отвір має повністю закриватися за вібратором після повного вилучення. В іншому випадку суміш занадто жорстка або частота вібратора неправильна. Вібратор зробив свою справу, коли на поверхні бетону з'являється тонка плівка блискучого «крему», цементна паста піднімається вгору там, де бетон зустрічається з формами, і великі бульбашки повітря більше не з'являються. При заливці стін і колон бетон зазвичай укладається в форму шарами від 20 дюймів (рекомендується) до 48 дюймів (підйоми). Головку вібратора слід швидко вставити до кінця і залишити на 5-15 секунд. Потім його слід повільно витягнути, виводячи захоплений повітря на поверхню. Кожен підйомник повинен вібрувати; і при кожному наступному підйомі головка повинна проникати приблизно на шість дюймів в попередній шар і зажиматься протягом 5-15 секунд, щоб зв'язати або зв'язати два підйому разом.

Copyright © . All Rights Reserved