Як вибрати меблі в передпокій

У вхідній зоні зберігається вуличне взуття і одяг, парасолі, сумки та інші аксесуари. Крім того, приміщення вважається візитною карткою будинку. Тому воно повинно бути не тільки функціональним, але і красивим. Все це можливо тільки за умови правильного вибору предметів обстановки. Перерахуємо, що необхідно для передпокою.

Большой выбор прихожих представлен на сайте <a href="https://stim.kiev.ua/mebel-dlya-doma/prihozhie/" title="https://stim.kiev.ua/mebel-dlya-doma/prihozhie/">https://stim.kiev.ua/mebel-dlya-doma/prihozhie/</a>, здсь вы сможете найти прихожую, которая будет соответствовать всем вашим требованиям.

Що можна вибрати

Відкрита система зберігання для одягу. Це може бути вішалка з гачками або штангою для плічок. Тут можна висушити промоклі під дощем або снігом речі.

Закрита система зберігання. Шафа , в якому висить сезонний одяг. Якщо місце дозволяє, тут же зберігаються і несезонні речі.

Відкрита полиця для взуття. Тут стоять черевики і туфлі, в яких недавно прийшли з вулиці. Вони сохнуть і чекають чистки.

Галошниця або закрита Обувниці для сезонного взуття.

Компактне місце для сидіння: пуф, міні-диванчик, лава. На ньому має бути зручно взуватися і роззуватися.

Дзеркало, щоб можна було привести себе в порядок перед виходом з дому.

Полки або невеликі шафки для дрібниць і аксесуарів.

Наявність всіх цих предметів полегшує завдання по розміщенню одягу і взуття. Якщо сім'я невелика, можна буде зберігати всі верхні речі в шафах в холі. Правда, таке можливо не завжди. Треба розуміти, що меблі, навіть сама потрібна, не повинна займати весь простір. Завжди залишають достатню кількість місця для вільного пересування.

Як вибрати меблі з урахуванням розмірів кімнати

У вхідній зоні не завжди можливо розмістити всі перераховані предмети. Перед тим як вибрати передпокій, потрібно визначити розміри і форму кімнати. Найпростіше власникам просторих приміщень. Вони можуть вибирати будь-який вподобаний варіант або скомбінувати кілька предметів, щоб вони утворили гармонійний і функціональний ансамбль.

Якщо хочеться приховати систему зберігання, виручить вбудована шафа-купе. Його розміри можуть бути самими різними. На очах залишаються лише дверцята, за якими ховається значний обсяг. Тоді він замінить і гардеробну. У просторих холах краще не обмежуватися однією системою зберігання. Так, невелика шафа-одинак тільки зіпсує вигляд кімнати. Навіть в самих мінімалістських інтер'єрах необхідно гармонійне поєднання декількох предметів.

Можна використовувати модульні системи. Їх перевага - в комбінації різних модулів за тим принципом, який потрібен в конкретних умовах. За допомогою модульних систем можна вдало обіграти особливості приміщення. Довжина глухих стін, розташування дверних прорізів визначать форму меблевої конструкції.

Зручні і місткі кутові конструкції з різною довжиною бічних блоків: Г-образні, трикутні, пятістенка. Вони дають можливість максимально ефективно організувати простір. Бажано, щоб їх наповнення включало полки для аксесуарів і дрібниць. Тоді вони не будуть лежати на увазі і хол придбає охайний вигляд, зникне відчуття захаращеності .

Маленькі простору організувати найскладніше. Якщо є така можливість, краще всього встановити вбудована шафа-купе. Його обсяг розподіляють максимально ефективно. На додаток ставлять Обувниці, мініатюрний пуф. Складніше вибрати передпокій в вузький коридор , які найчастіше зустрічаються в хрущовках. Тут обстановка розставляються тільки уздовж однієї із стін. Вибирають найвужчі моделі. Шафа, навіть неглибокий, навряд чи поміститься. Його замінюють відкритою підлогової або настінної вішалкою. Обов'язково дзеркало, краще ростовое. Воно виконає відразу дві функції: допоможе стежить за своїм зовнішнім виглядом і візуально розширить коридор.

Іноді актуально використання меблів-трансформера . Це модулі, що виконують кілька функцій. Так, на Обувниці може розміщуватися місце для сидіння. Або предмет може розкладатися, перетворюючись в мініатюрний стіл.

Copyright © . All Rights Reserved