Чи варто використовувати панелі ПВХ?

У проблемі вибору оздоблювальних матеріалів для ремонту квартири або офісу, згідно з дослідженнями вчених, полягає основна складність для тих, хто вирішив заново відремонтувати або оформити свою квартиру. Ведуться нескінченні суперечки про якість, екологічну чистоту, міцності і практичності різноманітних будматеріалів. В інтернеті про одне й те ж матеріалі можна знайти масу статей, коментарів і рекомендацій як вихваляють його, так і не рекомендують його використання. Найбільше «ламається копій» навколо ймовірності використання пластиків для ремонту та оздоблення. Чи є резон купувати ПВХ панелі? Безумовно є і ось чому.

Швидко і надійно купити авіаквитки онлайн без черги ви можете на нашому сайті.

Перший аргумент противників ПВХ полягає в тому, що він не красивий і «неблагороден». Пластик годиться-де тільки для обробки виробничих площ, офісів і туалетів, тобто у нього типовий функціональний вид. Так і було до недавнього часу. Панелі мали небагату забарвлення, одноманітну форму і невиразну поверхню. Але найбільш швидкозростаюча галузь промисловості - це виробництво полімерів. Сьогодні ви не зумієте відрізнити, поки не візьмете в руки, ПВХ матеріал від дерева, металу або каменю. Кількість квітів, тонів і фактур, наявних в «розпорядженні» ПВХ, ніхто не береться підрахувати. Що стосується форми, то промисловість уже випускає не тільки звичні рейкові панелі. Поверхня ж може бути будь-якої структури. Наприклад, американці випускають панелі ПВХ відрізнити від звичайного дзеркала. Тільки це «дзеркало» можна різати, пиляти і свердлити як звичайну панель ПВХ. До того ж і важать такі «дзеркала» раз в 10 менше ніж скляні вироби.

Другий і улюблений аргумент противників ПВХ - це шкода, яку він завдає здоров'ю людини. Так, при надмірному нагріванні і горінні ПВХ виділяє дуже небезпечна речовина - діоксин. Але та ж ДСП, наскрізь просочена смолами формальдегідів, «видає», згораючи, шкоди в рази більше, ніж пластик. Назвіть хоч один матеріал, який при горінні виділяє хоча б що то корисне. Ламінат і лінолеум? Вінілові шпалери і дерево, оброблене антибактеріальними просоченнями? Тому небезпека, що виходить від панелей ПВХ швидше спеціально перебільшена, ніж реально існуюча. До того ж ПВХ матеріал не так-то легко підпалити. Наявний в його складі хлор перешкоджає горінню і робить матеріал самозатухаючим.

У зв'язку з вищесказаним, можна з упевненістю рекомендувати використання матеріалів з ПВХ для проведення ремонтних і оформлювальних робіт.

Copyright © . All Rights Reserved