Дизельні генератори в якості резервного джерела

Найчастіше дизельні генератори електрики купуються в якості резервного джерела живлення електроприладів, але в деяких випадках потрібно модель здатна забезпечити об'єкту повну автономність.

Качественный дизельный генератор 50 квт вы можете купить по выгодной цене.

Перш, ніж приступити до вибору дизельного генератора, потрібно визначитися з метою покупки і підрахувати необхідну потужність. Всі дизельні генератори відрізняються по потужності, а невідповідність цього параметра і покладеної на техніку навантаження може привести до її швидкого виходу з ладу. Занадто великі навантаження сприятимуть перевантаження генератора, його відключень і втрати працездатності незабаром. Якщо придбати потужне обладнання і не давати необхідних навантажень, вся система буде працювати практично даремно, що теж недобре з технічного боку. Крім того, велика потужність передбачає велика витрата палива, тому закладений ресурс обладнання повинен повністю виправдовуватися.

Існують три основні сфери використання дизельних генераторів:

Для проживання в дачному будинку, в якості резервного джерела живлення;

Для постійного автономного проживання в котеджі;

Для підтримки роботи виробництва при аварійних ситуаціях на промислових об'єктах.

Перший випадок має на увазі навантаження на обладнання у вигляді декількох стандартних побутових і освітлювальних приладів під час відсутності постійного джерела живлення. Для цих цілей потужність генератора може бути не більше 5 кіловат. Для забезпечення автономності приватного будинку з урахуванням того ж набору побутової техніки плюс системи водопостачання, вентиляції та інших інженерних систем може знадобитися потужність до 40 кіловат. Промислові моделі входять вже в іншу групу товарів і розраховані на постачання електрикою цілих будинків і виробництва. Такі генератори мають досить значні габарити і під них потрібно обладнати спеціальне приміщення, потужність таких моделей може сягає 1600 кіловат. Деякі види обладнання можуть працювати в ланцюзі, для вироблення максимальної потужності і постачання електроенергією всього об'єкта.

Copyright © . All Rights Reserved