Економіка картонних коробок

Зберігання товарів, тобто їхнє тимчасове зберігання, є однією з основних функцій складів. Речі мають бути ретельно розставлені, закріплені та описані, щоб на складі був порядок. Пластикові ящики можна використовувати для зберігання товарів, але картонні коробки набагато кращий вибір. До Вашої уваги оренда складу для дому TetrisBOX за доступною та вигідною ціною. Що дає їм таку перевагу перед пластиковою упаковкою?

Економіка картонних коробок

Однією з найважливіших переваг картонних коробок є їхня ціна. Оскільки собівартість виробництва картонних коробок набагато нижча, ніж у разі їх пластикових аналогів, купувати оптом набагато вигідніше. Більше того, транспортування картонних коробок не потребує великих зусиль, оскільки вони займають мало місця, а за допомогою кількох піддонів ви можете доставляти справді великі кількості.

Пластикові ящики, навіть коли вони зараз не використовуються, займають стільки ж місця, скільки і коли виконують свою функцію. У цьому випадку картонні коробки знову мають перевагу, адже їх потрібно лише скласти, щоб отримати додаткове місце. Цю перевагу картонного пакування особливо оцінять власники невеликих складів, де кожен сантиметр на рахунку.

Легкий, але міцний

Не можна заперечувати, що з погляду ваги картонні коробки набагато легші від пластикових ящиків. Хоча це не може мати великого значення, коли вони порожні, різниця помітна, коли пакети заповнені товарами. Більше того, пластикові коробки, хоч і здаються міцнішими, можуть легко пошкодитися та луснути під час транспортування. Зберігання речей у картонних коробках гарантує їх збереження, адже ця упаковка виготовлена з якісного картону. Вони захищають вироби від сонячних променів, а завдяки використанню наповнювачів захищають від вологи.

Картонні коробки та екологія

Картонні коробки також мають перевагу перед пластиковими ящиками, коли йдеться про екологію. Картонна упаковка виготовляється із натуральних матеріалів, які часто переробляються. Експерт компанії Box World, виробника картонної упаковки, додає:

Наша картонна упаковка виготовлена з біорозкладної сировини. Це означає, що навіть якщо вони не будуть перероблені, ящики природно розкладуться. Завдяки цьому ми робимо свій внесок у порятунок нашої планети.

Варто зазначити, що при виробництві не виділяються шкідливі для навколишнього середовища речовини, чого не можна сказати про пластмаси. Завдяки безпечним інгредієнтам у картонних коробках упаковка схвалена для контакту з харчовими продуктами. Їжа, що зберігається в них, не пахне картоном.

Copyright © . All Rights Reserved