Електричні котли для опаленя
Іноді електрика - єдиний спосіб обігріти власний будинок. Через віддаленість газопроводів або небажання / неможливість використання твердого палива двоконтурний котел електричного опалення є чудовою альтернативою для забезпечення мешканців комфортом і гарячою водою. Великий асортимент електрокотлів на сайті e-kotly.in.ua доступні к замовленню за самою вигідною та привабливою ціною.
Крім забезпечення тепла, двоконтурний агрегат використовується для виробництва гарячої води для побутового споживання.
Особливості системи
Система складається з наступних елементів:
Котли оснащені повітроводами і різними типами пристроїв нагрівання води - індукційними змеевиками, інфрачервоними нагрівачами, нагрівачами і електродами. Вибір залежить від можливості швидко нагріти масу носія, і в той же час є економічним.
Переваги двоконтурних котлів
Головний недолік будь-якої електросистеми - дорожнеча одержуваної енергії. Більш того, чим більше завдань виконує людина, тим важливіше оплачувану рахунок. Проте у великих кількостях є великі переваги:
Можлива установка двоконтурного електрокотла для будинку без виділення окремого приміщення в цілому. Є ще вимоги до місця установки, але вони здійсненні.
Котел не поглинає кисень, не виділяє шкідливих продуктів згоряння, не вимагає установки вентиляційних каналів або димоходів, відсутній шум.
Пристрій відносно безпечно, так як немає відкритого вогню. Але при цьому необхідно встановити спеціальний блок, який сигналізує власникам про аварійну ситуацію.
Самостійну установку провести можна, звичайно, але з суворим дотриманням правил і вимог.
Крім витрат на електроенергію, в іншого плану є недоліки:
Тільки власник може сам вирішити, чи буде він працювати від електрики. Нижче описаний процес розрахунку вартості електроенергії - це вирішальний фактор при покупці установки.
СКІЛЬКИ КОШТУЄ обігріти будинок електрикою
Є правило - для обігріву 10 м² площі потрібно витратити 1 кВт електроенергії. Тобто формула розрахунку потужності котла проста і примітивна - загальна площа ділиться на 10 і множиться на 1 кВт. Але розрахунки далекі від досконалості. Спочатку розрахуйте тепловтрати вашого будинку. При цьому враховуються такі моменти:
Матеріальна конструкція. Камінь і цегла дадуть максимальні значення. Каркасний будинок з шаром стиролу буде найбільш економічним по теплоспоживання.
Потім враховуйте товщину стін - кладка в три цегли або брус 200 мм може краще утримувати тепло, ніж середні параметри.
Обмірити необхідно двері і склопакети - через них виходить велика кількість тепла, що, природно, позначається на загальній кількості.
Коли відомі втрати тепла, вони додають 20% від загальної суми в разі сильних морозів і необхідного виробництва гарячої води. Тепер ви можете вибрати для опалення будинку електричний двоконтурний котел, здатний заповнити ці теплові втрати.
Запас потужності потрібен, якщо господарі часто виходять з дому і потрібно відключити установку, а потім обігріти кімнату в аварійному режимі. У всіх інших випадках значення потужності трохи нижче необхідного допоможе зберегти внутрішню температуру на оптимальному рівні без різких перепадів.