Фіброволокно

Питанням благоустрою власного житла або робочого приміщення сьогодні держава приділяє величезну увагу. На ринку будівельних матеріалів можна знайти абсолютно всі потрібні компоненти для ремонту приміщень. Не залишилися, звичайно ж, непоміченими і підлоги. Останнім часом все більшої популярності набуває стяжка, армована фіброволокном. Які переваги має ця технологія? Розберемося у всьому по порядку.

На сайте эро фото в отличном качестве.

Що являє собою фиброволокно?

Фібра - матеріал, що повністю складається з поліпропіленових волокон. Цей пластиковий полімер не має в своєму складі шкідливих для здоров'я людини і тварин речовин, тому його використання - абсолютно безпечно. Високу ефективність при використанні фіброволоконний (на відміну від традиційної вологої стяжки) можна пояснити так: напівсуха стяжка (тут мається на увазі з використанням фібри) здатна прослужити більш тривалий термін служби завдяки її високим хімічним і фізичним властивостям, куди можна віднести:

 • Фіброволокно збільшує водонепроникні властивості поверхонь;
 • Зменшує рівень усадки;
 • Знижує ризик виникнення розшарування;
 • У рази збільшує міцність поверхні незалежно від того, де її використовують;
 • І, як наслідок, збільшує тривалість терміну служби.
 • Щоб досягти найбільш високої ефективності, виробники обробляють волокна спеціальними складами. Номінальна довжина волокон можна складати від 12 до 20 мм, при цьому діаметр не перевищує зазвичай 15мкр. Використання фібри - досить легкий процес. Напівсуха стяжка тут служить основним компонентом, в яку опускається фиброволокно в обсязі 0,6-0,9кг на 1 кубометр розчину. Залив, таким чином, підлоги, можна отримати ідеальний чорнову підлогу, придатний для укладання поверх нього будь-якого фінішного покриття.

  Переваги використання фіброволокна перед армуючої металевою сіткою

  Фіброволокно, як було сказано вище, знижує ризик появи усадки. А це означає, що на початковій стадії заливки підлог або обробки інших поверхонь практично відсутня шанс виникнення тріщин, що не можна сказати про армуючої металевої сітки. Остання зазвичай використовується для запобігання подальшого розтріскування стяжки, але ніяк не запобігає появи дефектів. Сьогодні всі світові стандарти рекомендують використовувати саме фіброві волокна для влаштування стяжок в житлових приміщеннях і офісах. Армована металева сітка з часом експлуатації практично повністю втрачає свої початкові хімічні і фізичні властивості. Фіброволокно, в свою чергу, зберігає всі свої властивості протягом усього час експлуатації. 

  Крім того, фібра пожаробезопасна, тому що не підтримує горіння. Ще один плюс - фиброволокно з легкістю витримує перепади температур, а також здатне ефективно чинити опір холоду, що надходить ззовні, що підвищує теплоізоляційні властивості приміщень.

  Як і будь-який метал, взагалі, металева армована сітка має властивості накопичувати електромагнітне випромінювання, що позначається на самопочутті людей. Фібра, будучи відмінним діелектриком, позбавлена цього недоліку.

  Фіброволокно має особливість рівномірно розташовуватися по всій поверхні стяжки. Сталева сітка, маючи більший коефіцієнт пружності, не дає гарантії рівномірного її розподілу. І, нарешті, фіброволокно здатне в рази заощадити часу на облаштування підлог. Це пов'язано, в першу чергу, з легкістю використання фібрових волокон.

  Copyright © . All Rights Reserved