Гумова плитка для підлоги: в будинку і саду

Така плитка має величезну кількість переваг перед стандартними матеріалами ...

Гумова плитка для тротуарів - матеріал, який з'явився на ринку будівельних продуктів порівняно недавно, проте, вже встиг полюбитися споживачам і покупцям.

Мы предлогам строй материалы покрытие из резиновой крошки гарантируем качество и низкую цену.

Плитка має величезну кількість переваг перед стандартними матеріалами, такими, як залізобетонна плитка або асфальт, а також має ряд дійсно унікальних і неповторних властивостей.

Гумова плитка для підлоги

Як правило, гумову плитку виготовляють зі спеціальної гумової крихти, яка, до слова, виходить в результаті переробки ... автомобільних шин, вже зовсім непридатних для використання. Адже потрібно сказати, що шини для автомобілів виробляють з матеріалу найвищої якості, який здатний витримати абсолютно будь-які навантаження. Більш того, спеціальна гума для авто має ряд дійсно цінних властивостей, таких, як еластичність, гнучкість, міцність при розтяжці, а також стійкість до впливу хімічних речовин. В ході нових технологій з вторинної сировини професіонали навчилися виготовляти плитку найвищої якості.

Потрібно сказати, що сам процес виробництва такої плитки полягає у впливі на гумову крихту високого тиску і температури. Для додання різноманітних квітів, звичайно ж, можуть додавати різноманітні барвники. При цьому ми повинні запевнити вас, що вони, а, значить, і сама плитка, є абсолютно безпечними для тварин і людей.

До недавнього часу лише іноземні компанії займалися широким виробництвом такого типу плитки. Тепер же і російські виробники намагаються не поступатися західним конкурентам і впроваджують нові технології виготовлення подібного матеріалу.

Така плитка може бути як одношарової, так і двошарової. В процесі виготовлення плитки з двох шарів, нижній виготовляють з гумової крихти чорного кольору, а ось в верхній шар найчастіше додають різноманітні барвники. Сучасні принципи виробництва також дозволяють виробляти плитку самої різної форми, товщини або розміру, саме тому ви можете вибрати найбільш підходящий матеріал, виходячи з власного смаку і потреб.

Copyright © . All Rights Reserved