На що звертати увагу при плануванні покупки квартири

Плануючи власне «Планування квартири», ми стикаємося з реальною дилемою. Цікаво, чого слід уникати, щоб не пошкодувати про прийняте одного разу рішення. Новобудови за цінами від забудовників доступні на https://vdoma.online/ у будь-який зрузний для Вас час, поспішайте! Неправильний вибір житла може стати неприємністю на все життя, а невідповідний район - величезним тягарем. Отже, на що звертати увагу при плануванні покупки квартири?

1.Размещеніе

Місце, де ми знаходимось, має велике значення. Відстань від центру міста, доступність громадського транспорту і близькість до супермаркетів є великою перевагою. На жаль, ми часто не звертаємо на це увагу при плануванні покупки квартири, а повинні.

2. План територіального розвитку

Перед покупкою квартири варто дізнатися, чи є план зонування ділянок в околицях. Через якийсь час ми можемо зрозуміти, що поруч з нашим кварталом з'явиться компанія, дискотека або цілодобовий магазин. Поки магазин не проблема, дискотека буде. Нічні клуби відрізняються тим, що завжди є рух, а ще є шум.

3. Рік побудови

Всупереч зовнішнім виглядом, велике значення має рік побудови агрегату. У минулому блоки складалися з модулів, які називаються «великий рекорд». Цей вид будівництва сьогодні не користується хорошою репутацією. Крім розтріскування стін, значна втрата тепла є незначною, але, тим не менш, неприємною. На жаль, така конструкція може виявитися найгіршим рішенням в майбутньому.

4. Залізнична тяга.

Ми хочемо відчувати себе добре, комфортно і комфортно у власній квартирі. З одного боку, близькість до залізничних колій гарантує гарне сполучення на великі відстані, але, на жаль, ціною спокою. Всім відомий шум поїзда, що наближається, до нього неможливо звикнути. Незважаючи на меншу вартість придбання такої квартири, ми просто не переносимо шуму.

5. Зручності

Залежно від розміру міста блоки мають від декількох до десятка поверхів. Якщо в них є ліфт, це велика зручність. Якщо ж ліфта немає і умови будівництва не дозволяють його реалізувати, така квартира може виявитися поганий покупкою.

6. Опалення

У новобудовах є котельня, опалення в якій бере на себе керуючий. Трохи більше старі блоки (це не правило) іноді не мають центрального опалення. Потім доведеться опалювати квартиру своїми силами.

Copyright © . All Rights Reserved