Навіщо потрібна погодозалежна автоматика для систем опалення

У світі постійно дорожчають енергоресурсів стрімко розвиваються технології по оптимізації витрат. Не стала винятком і опалювальна система: при облаштуванні автономного обігріву фахівці рекомендують відразу встановлювати сучасні системи контролю та корекції температури.

Здесь вы сможете заказать и купить автоматика безопасности котлов гарантируем высокое качество и низкую цену.

Погодозалежна автоматика - що це

В основі методу лежить чуйне реагування системи опалення на мінливу температуру навколишнього середовища. Відповідаючи на питання, що таке погодозалежна автоматика, слід враховувати, що таке рішення має відразу кілька переваг.

Завжди комфортна температура в будинку.

Автоматичне зниження витрат на опалення при потеплінні на вулиці.

Можливість сегментування зон опалення за актуальності (наприклад, можна підтримувати більш низьку температуру в технічних приміщеннях).

Контроль ведеться автоматично на основі температурних даних на вулиці.

Погодозалежна автоматика для систем опалення актуальна для багатоквартирних будинків, котеджів, малоповерхових будівель. Її основна перевага - це незалежність від людського фактора. На відміну від ручних терморегуляторів для котлів така система коректує температуру нагрівання навіть в нічний час доби і коли вас немає вдома.

Як функціонує система

В основі роботи лежить принцип зворотного зв'язку. Система отримує інформацію про температуру приміщення або на вулиці і коригує інтенсивність нагріву теплоносія.

Дані про температурний режим збирають термодатчики. Залежно від типу керуючої системи корекція нагріву проводитися різними способами.

До корекції температури призводить зміна обсягу подачі теплоносія в радіатори. Головний модуль управляє змішувальним клапаном контуру, відкриваючи або закриваючи його.

Погодозалежна автоматика для систем опалення може змінювати інтенсивність роботи пальника, що відразу відбивається на температурі рідини в радіаторах.

Copyright © . All Rights Reserved