Інвертор джерела напруги

Інвертори є джерелами для перетворення енергії постійного струму в змінний струм. Є різні типи винахідників.

Інвертор джерела напруги: в цьому типі інвертора постійний струм залишається постійним. Ви можете замовити і купити інвертори напруги за самою вигідною та доступною ціною, без накруток та переплат.

Переваги.

Має невеликий розмір.

Форма його вихідної напруги не залежить від типу навантаження. Недоліки є;

Коротке замикання не запобігає.

Інвертор джерела струму: В цьому типі інвертора повинен підтримуватися постійний струм.

переваги:

Тиристор використовується для комутуючих, що є простим способом.

Поточний потік обмежений безпечним значенням.

недоліки:

Він має нестабільну роботу на легких навантаженнях.

Потрібні додаткові ступені перетворювача.

Основна функція синусоїдального інвертора - перетворення постійного струму в змінний струм. У відповідності з різними формами сигналу вихідного змінної напруги інвертора його можна в основному розділити на три категорії: інвертор прямокутної хвилі, інвертор ступінчастою хвилі (також званий модифікованим інвертором хвилі, який також є інвертором прямокутної хвилі), інвертор синусоїдальної хвилі. За кількістю фаз вихідного змінної напруги інвертора його можна розділити на однофазний і трифазний.

Автономний інвертор синусоїдальної енергії складається з системи інвертора синусоїдальної хвилі і контролера сонячного заряду. Контролер сонячного заряду регулює і контролює сонячну енергію. З одного боку, відрегульована потужність відправляється в інверторну систему, з іншого боку, надлишкова електрична енергія вирушає на акумулятор, і акумулятор автоматично заряджається. Коли сонячної енергії недостатньо для задоволення потреби в навантаженні, контролер відправляє харчування від батареї в інверторну систему. Контролер має достатній захист для батареї і захисту від зниженої напруги розряду. Після того, як батарея знаходиться під напругою, інвертор зупиняється, автоматично перемикається в режим харчування від мережі, і харчування мережі подається на навантаження. У той же час мережа випрямляється і модулюється сонячною енергією.

Автоматична зарядка, після підвищення напруги акумулятора, переключитися в режим харчування інвертора і відключити мережу.

Copyright © . All Rights Reserved