Основні види фасадних термопанелей

Витрати, які йдуть на опалення приміщень, в яких використовується велика кількість матеріалів для облицювання, завжди великі. Напевно, єдиним винятком можна вважати фасадні термопанелі, що представляють собою унікальну систему, призначену для забезпечення теплоізоляції будинку.

Очень выгодно купить клинкерные термопанели вы может на сайте компании не выходя из своего дома.

Також варто згадати і те, що даний матеріал одночасно виконує і облицювальну функцію. Фасадні термопанелі відмінно підійдуть саме для оздоблення фасаду, так як клінкерна плитка надає йому зачаровує зовнішній вигляд. Дане косметичний якість, на щастя, поєднується і з величезним функціоналом.

За допомогою клінкерних термопанелей для фасаду можна перекрити всі пошкодження, тріщини і нерівності, що виникли на шарі штукатурки. Варто згадати, що така обробка за мінімальну ціну допоможе вам перестати турбуватися про цю частину будинку на довгий час, так як термін служби даних термопанелей перевищує 50 років, а виробники запевняють, що вони будуть служити вам навіть більше 100 років.

Класифікація

Фасадні термопанелі - це досить важливий матеріал, тому що його якість буде відображатися на комфорті перебування в будинку. З цієї причини до придбання клінкерних фасадних термопанелей необхідно підходити максимально відповідально. Для цього перегляньте класифікацію, представлену нижче. Вона допоможе зрозуміти принцип вибору даного облицювального матеріалу.

За товщиною. Даний фактор не вимагає докладних роз'яснень. Звичайно, чим товще термопанель, тим краще теплоізоляція. Але від цього залежить і ціна, тому варто раціонально підходити до вибору, чи не переплачую за зайву товщину за умови проживання в щодо теплих регіонах.

По виду утеплювача. Сам матеріал утеплювача теж помітно різниться в залежності від того, які термопанелі з клінкерною плиткою були обрані вами. Справа в тому, що найчастіше можна зустріти в магазинах тільки два варіанти утеплювача. Мова йде про пінополіуретан і про екструдований пінополістирол. Дані матеріали відрізняються ціною і технічними характеристиками.

По фактурі. Коли ви будете вибирати фасадні термопанелі, необхідно також звернути увагу і на класифікацію за фактурою. Мова йде про матеріал, під який розраховуються певні панелі. Ви можете вибрати два варіанти: або під цеглу, або під природний камінь. Варто зазначити, що набагато частіше набувають фасадні термопанелі під цеглу , так як він набагато дешевше, а проводити з ним роботи щодо просто.

За призначенням. Важливим критерієм класифікації є поділ по виду. Від цього повністю залежить те, як ви будете проводити облицювання фасаду термопанелями. Мова йде про поділ на такі види: облицювальні, кутові, цокольні панелі, а також добірні елементи, які потрібні практично завжди.

Така різноманітність облицювального матеріалу може означати тільки те, що у вас практично не буде ніяких обмежень для фантазії. За допомогою таких термопанелей можна буде перетворити заміський будинок в затишне місце, де вам приємно буде проводити час з сім'єю і з друзями!

Copyright © . All Rights Reserved