​ОСНОВНІ ВИДИ ТКАНИННИХ ЖАЛЮЗІ

ОСНОВНІ ВИДИ ТКАНИННИХ ЖАЛЮЗІ

На ринку існує безліч різних типів тканин для штор. До Вашої уваги стильні та якісні рулонні штори під замовлення за вигідною і доступною ціною. Деякі з найбільш популярних видів тканинних віконних покриттів:

РУЛОННІ ШТОРИ

Рулонні штори виготовлені з тканини, посиленої, щоб полегшити намотування жалюзі на трубку у верхній частині жалюзі, коли вони не використовуються. Рулонні штори як і раніше є одними з найбільш популярних віконних прикрас сьогодні, оскільки ці жалюзі прості, зручні в експлуатації, довговічні і можуть бути виготовлені з величезного вибору тканин.

РИМСЬКІ ШТОРИ

Римські штори надають вишуканий і стильний вигляд, блокуючи світло і забезпечуючи конфіденційність. Зазвичай вони зроблені з м'якої тканини, але є й інші варіанти стилю. Коли тканинні римські штори підняті, вони збираються в складки, а коли опущені, вони прилягають до вікна. Римляни можуть бути виготовлені з ремінцями або без них, що надає їм неповторний вигляд.

панельні ЖАЛЮЗІ

На відміну від рулонних і римських жалюзі, ковзаючі жалюзі складаються з плоских тканинних панелей, які ковзають по вікну, а не згортаються. Ідеально підходить для великих вікон, скляних розсувних дверей і перегородок.

Ці плоскі панелі можуть відкриватися посередині або складатися в одну сторону, коли вони відкриті, а також можуть бути виготовлені з рейками або без них.

ВЕРТИКАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ

Вертикальні жалюзі - дуже практичний і економічний вибір, вони є одними з найбільш універсальних жалюзі для регулювання світла в кімнаті. Вертикальні жалюзі складаються зі смуг матеріалу, які звисають вертикально, які можна повернути за допомогою палички, щоб забезпечити контроль світла і конфіденційність, а потім просто відсунути в сторону, щоб повністю відкрити або закрити жалюзі. У закритому стані жалюзі перекривають один одного, щоб всередину не проникало світло.

ТИПИ ТКАНИНИ

Вибираючи тканину для жалюзі, ви повинні враховувати функціональне призначення віконних покриттів, таке як управління освітленням, конфіденційність, і якщо ви хочете мати хороший огляд через жалюзі. Вам також може знадобитися різний рівень конфіденційності в різних частинах вашого будинку.

З цієї причини ми виділили три найбільш поширених типу тканин для віконних покриттів: Blockout, Translucent і Screen.

Блокування

Блокують тканини (також відомі як «затемнення» тканини) зроблені з покриттям, яке запобігає проникненню світла, ідеально підходить для блокування майже всього природного світла, що проникає в кімнату, щоб забезпечити вам повну конфіденційність. Цей тип тканини забезпечує максимальний захист від тепла, відблисків і УФ-променів, а також забезпечує відмінну ізоляцію.

Copyright © . All Rights Reserved