ОСОБЛИВОСТІ ПРОЕКТУВАННЯ ТА БУДІВНИЦТВА СКЛАДОВА

Жодне сучасне промислове, переробне або аграрне виробництво не може обходитися без складу. Вартість будівництва складу можна значно знизити і скоротивши витрати за рахунок зведення модульного будинку швидкого складської будівлі.

Здесь вы сможете найти строительство ангаров и складов building-d.com выполним работу за быстрое время,прочно и по доступной цене.

До складах в наш час пред'являються високі вимоги щодо якості та їх естетиці їх зовнішнього вигляду швидкобудуюємі склади з модульних конструкцій цим вимогам цілком відповідають:

вони зручні і красиві,

швидко будуються,

оснащуються усіма необхідними комунікаціями і складськими механізмами і обладнанням,

довго служать.

При бажанні ви можете купити складське приміщення ангарного типу і розмістити його в будь-якому місці на території вашого підприємства або аграрного комплексу. Виробники виготовляють ангари різних розмірів відповідно до параметрів, що вимагаються замовникові, для зберігання в них товарів, продуктів, техніки і вантажів.

При проектуванні вашого складу архітектори компанії, що займається виготовленням і продажем складських приміщень врахують всі особливості ваших логістичних схем, а також технологію розміщення товарів на складі і їх переміщення. Приміщення може мати несучі колони всередині або бути однопролітного (без несучих опор). Їх форма може бути стандартною або індивідуальною. У другому випадку можна максимально ефективно і зручно організувати складування, сортування, зберігання вантажу на стелажах складу. Крім того, в швидкомонтованих ангарах передбачаються приміщення для адміністративно-господарського персоналу та для обслуговуючого, допоміжні та технічні приміщення. Будівля може мати два поверхи, де на другому буде розташовуватися контора.

Такі склади охоче замовляють не тільки промислові і сільськогосподарські підприємства, а й митні пункти, На будівництво складу ціна невелика, оскільки його модульна конструкція і короткий термін монтажу набагато дешевше, ніж зведення капітальної споруди з цегли на бетонному фундаменті.

Міцною і жорсткою конструкцію складського ангара робить його каркас із сталевих рам, які, з'єднуючись один з одним, посилюють конструкцію складського модульного будівлі. За будівництвом складів з модулів здійснюється технічний і конструкторський нагляд, при якому ретельно контролюється якість зварних швів. На всі матеріали, що застосовуються в будівництві складських ангарів, виконавець надає замовникам сертифікати відповідності заявленій якості, висновок лабораторних обстежень конструкцій і акти прихованих робіт.

Copyright © . All Rights Reserved