Плюси теплої підлоги

Теплий пол - це конструкція нагрівальних елементів в вигляді змійовиків , замурованих в бетонну поверхню . Така система має ряд переваг перед радіаторної системою опалення .

По выгодной цене продажа доски обрезной на сайте компании.

Плюси теплих підлог

 • Теплі підлоги більш комфортні та естетичні , ніж звичайні радіатори . У такий системі істотно знижена необхідність в конвекції .
 • Принцип роботи радіаторів та інших нагрівальних приладів полягає в тому , що теплий повітря піднімається від радіатора до стелі ; там він нагрівається і , охолонувши , знову опускається вниз .
 • При такій конвекції теплий повітря накопичується під стелею , а внизу він завжди холодніше . В системі теплих підлог все навпаки . Теплий повітря завжди знаходиться внизу , що більш комфортно для мешканців будинку .
 • висока гігієнічність

  Поверхня статі завжди знаходиться в сухому стані , і на ній НЕ заводиться цвіль . З - за підвищеної температури створюються несприятливі умови для життя мікробів і інших комах .

  Рівень вологості в такому приміщенні завжди вище , ніж при звичайному паровому опаленні , і повітря в кімнатах НЕ такий сухий . Такі підлоги зручніше мити і дезінфікувати . Це властивість робить їх незамінними для організацій з підвищеними вимогами до чистоти .

  Високий рівень безпеки

  У приміщеннях з теплими підлогами нагрів і кількість електроенергії залежить від температури повітря і поверхні статі .

  Коли приміщення сильніше прогрівається за рахунок сонця , температура повітря штучно знижується , в холодну час року нагрів відбувається більш інтенсивно .

  Зручність планування

  В будинку з теплими підлогами відсутні радіатори . Це дає можливість більш комфортно встановити меблі .

  економічність

  Системи теплих підлог використовують в поєднанні з сонячними батареями , тепловими насосами . У приміщенні з теплими підлогами електроенергія обходиться дешевше за порівнянні з опаленням від котельні . Економиться до 30 % від суми оплати в житловому фонді , і до 50 % відсотків в приміщеннях з високими стелями .

  Довговічність підлог

  Теплі підлоги прослужать довго , термін їх гарантії - від 50 - ти років .

  Обмеження установки теплих підлог

  Теплі підлоги НЕ встановлюють на сходах і в підсобних приміщеннях , де їх влаштувати неможливо , або їх потужності буде недостатньо . У цьому випадку встановлюють конвекторне або радіаторне опалення . У міських квартирах застосовувати їх також заборонено . Система труб може НЕ витримати перевантажень підвищеного тиску з - за неякісних труб або гідроударів .

  У більшості випадків теплі підлоги застосовуються в приватних будинках , де немає централізованої системи опалення .

  Copyright © . All Rights Reserved