Поговоримо про інтер

Сьогодні обробка кухні є одним з ключових питань при розробці дизайн-проекту квартири. Вважається, що саме від того, як виглядає кухонне приміщення в значній мірі залежать враження побували в вашому домі гостей. На кухні збираються і всі члени сім'ї. Тому вкрай важливо оформити інтер'єр таким чином, щоб він був не тільки естетично привабливим, але і ергономічним. І тут важливо все: оздоблювальний матеріал, меблі, освітлювальні прилади, сантехніка та ін. Цей також як скління лоджій, коли наважуєшся на подібну роботу, то все повинно бути ідеально підібрано - рами, скла, фурнітура. Так і тут потрібен особливий підхід, навіть одне те, як варто стіл, може в значній мірі змінити вигляд приміщення.

У нас вы сможете заказать качественную мебель ссылка выполним работу любой сложности и по выгодной цене.

Газову плиту, раковину і холодильне обладнання краще розташовувати поблизу один від одного, так, щоб в процесі приготування можна було легко переключитися з одного об'єкта на інший, наприклад, запалити вогонь, потім дістати яйця з холодильника, помити їх і розбити на розпечену сковороду. Кухонні навісні шафи повинні бути змонтовані на стіні таким чином, щоб людина не встаючи на шкарпетки міг би дістати звідти потрібний йому предмет. Стіл ж бажано мати у своєму розпорядженні подалі від холодильника. Інакше може виникнути така ситуація, що при відкритих дверцятах камери пройти повз стіл неможливо, треба дочекатися поки її закриють. Якщо в інтер'єрі використовується дубові меблі, то деревину краще нічим не закривати, щоб її природна краса була видна всім. І не треба турбуватися про те, що вона може бути зіпсована. Зазвичай дуб лакують і тонують, що захищає його від вологи і будь-яких плям від їжі. Але в цілому, щодо експлуатації кухонних меблів краще проконсультуватися з фахівцем того магазину, де Ви її купили, щоб знати, який їй потрібен догляд і які засоби для чищення дозволяється використовувати для цього.

Якщо кухня в будинку дуже маленька, то не перекривайте її, раціонально використовуйте наявний простір. Холодильник купите невеликого розміру, а мийка може бути кутовий. Крім того, не ставте тут м'який диван, а обмежтеся невеликою столом і компактними стільцями на металевих ніжках. З метою економії простору газова плита може бути без духової шафи, особливо якщо пироги ви практично не печете. До речі, якщо з кухні є вихід на балкон, то частина меблів можна перенести туди. Або замовити таку послугу, як засклення балконів і лоджій, у Вас вийде щось типу тераси, на якій можна відпочивати не тільки влітку, а й взимку. А взагалі, що стосується малогабаритного житла, то тут існує безліч відносно недорогих варіантів оформлення інтер'єру.

Якщо в будинку присутні маленькі діти, то намагайтеся підбирати на кухню такі меблі, яка не має гострих кутів. Між іншим, овальні композиції зараз в моді, що безсумнівно є оптимальним рішенням. Не бійтеся встановлювати скляні меблі, так як остання завдяки особливій технології гарту виходить досить міцною. Вона візуально збільшує простір кухні, роблячи її не такою тісною.

Copyright © . All Rights Reserved