Поради по ремонту 2-кімнатної квартири

Ідея зробити в своїй двокімнатній квартирі ремонт може приходити з різних причин, і в залежності від них може знадобитися реконструкція різного рівня:

На этом сайте вы сможете найти ремонт квартир в Москве под ключ выполним работу прочно,за короткое время и по низкой цене.

Капітальний. Включає в себе великі зміни - перепланування, проводку додаткових проводів або технічних модулів. Його рекомендується проводити кожні 10 років, але він може бути потрібен навіть в новобудові, якщо господарів не влаштовує якість проводки або вони хочуть зробити перепланування.

Косметичний. Виправляє тільки дизайнерські проблеми інтер'єру. Нераціональне зонування, дратує колірна гамма кімнат, незручність проживання в квартирі. Площа в 50 кв.м. здається достатньою для життя, але неправильна конфігурація житла - поширена проблема.

Євроремонт. Поєднує в собі риси попередніх двох завдяки своїй інноваційності. Має на увазі впровадження нових технологій і дизайнерських рішень, передових матеріалів. Його проводять, якщо виникає дискомфорт від нестачі функціоналу та застарілості житлового простору.

Застава грамотно проведеного і бюджетного ремонту двокімнатної квартири - ретельне попереднє планування. Складається схема майбутнього приміщення з габаритами самих кімнат, технічних засобів і предметів меблів. При плануванні капітальних перетворень необхідно враховувати розташування пристроїв-споживачів енергії і води, щоб заздалегідь адаптувати системи електро- і водопостачання до мінливих потреб.

Кошторис коштів повинна обов'язково включати в себе непередбачені витрати. В ході ремонтних заходів можуть виявитися несподівані мінуси квартири, які необхідно усунути. Причому це може бути як в старому будинку, так і в новобудові.

Для розширення простору можна перепланувати житло, зробити з двокімнатного однокімнатне або візуально надати самостійності прохідний вітальні.

З оздоблювальних матеріалів підійдуть яскраві фотошпалери з об'ємними 3D-зображеннями, декоративна штукатурка, гладкі поверхні з глянцем або дзеркальним ефектом. Дверні прорізи, кухонні фартухи можна прикрашати штучним каменем, але по відношенню до нього слід бути акуратним, інакше він зробить простір похмурим і гнітючим.

Кольори краще світлі і яскраві, особливо в місцях, яким не дістається природного світла. Можливі яскраві кольорові і сміливі дизайнерські рішення, використання дрібного малюнка контрастних деталей темних відтінків для додання свіжості і унікальності інтер'єру.

Copyright © . All Rights Reserved