Потреба у високій якості логістичних послуг

Одна з основних завдань міжнародного експедирування вантажів - це нагальна потреба у високій якості логістичних послуг. Очікування і вимоги клієнтів постійно зростають, і Європейська логістична асоціація повинна відповідати цим вимогам.  Висока якість перевезення з Європи досягається за рахунок повної поінформованості клієнта, наявності докладної інформації про статус відправлення при транспортуванні комплектних вантажів, дрібних відправлень і логістики розподілу .. Ще одним фактором досягнення високої якості є суворе дотримання термінів доставки і пропозиції як традиційних, так і експрес-перевезень. Тут ми також розглянемо ще один фактор - співпраця між логістичними компаніями та партнерами з інших країн. Ця співпраця забезпечує в той же час повну обізнаність про інформацію і своєчасну доставку.

Компанії з асоціації експедиторів пов'язані в єдину мережу, а їх керівники перебувають у постійному контакті і співробітництво. Таким чином, гарантуються повні можливості для координації міжнародних вантажоперевезень і досягнення попиту на якісні вантажоперевезення. Таким чином, експедитори по всій Європі, підключені до мережі для європейських логістичних послуг, не наражаються на ризик який виникає в разі будь-якого партнерства з місцевими компаніями, обраними після короткострокового дослідження, яке, з іншого боку, може привести до співпраці. з компанією, у якої недостатньо ресурсів і досвіду, а також професійних навичок.

Співпраця працює для повного покриття більших і більших вантажів в Європі.

Основна маса вантажів, що перевозяться з однієї європейської країни в іншу, постійно збільшується. Мобільність і міжнародна торгівля стимулюють цей зростаючий процес. У якийсь момент величезні обсяги вантажів можуть вичерпати ресурси логістичних компаній. Проте, експедитори Європи постійно координують свою діяльність, щоб виконати всі замовлення на доставку, незважаючи на збільшення обсягів замовлень. Таким чином компанії мережі експедиторів уникають затримок у прийомі вантажів до перевезення, використання непотрібних транспортних засобів, а також затримок в доставці вантажів.

Copyright © . All Rights Reserved