ретро проводка

Як правильно організувати проводку в тому чи іншому приміщенні? Це питання хвилює уми багатьох людей, хто робить ремонт або тільки побудував заміський будинок. Це ж адже реальна проблема. Навіть якщо у вас кам'яний будинок, прихована проводка має на увазі деяку кількість проблем. 

На этом сайте вы сможете найти кабель оптом гарантируем высокое качество.

Давайте спочатку розберемося, що таке проводка і навіщо вона потрібна. Ми якось писали цілу статтю про проводку, але до нас постійно приєднуються нові люди і нас стає більше. Це дуже класно. Для новоприбулих або тих, хто хоче повторити, я зараз коротко розповім про те, що таке проводка, яка вона буває і з яким хлібом її варто їсти. Для тих, кому цієї інформації мало - тисніть по посиланнях.

Отже, проводка буває різна - синя, біла, червона. Якщо серйозно, проводка буває прихована і відкрита. Прихована проводка має на увазі прокладку кабельних трас всередині стін. Вона може знаходитися між бетонними плитами або залита в моноліт. Зазвичай такі кабельні траси роблять за допомогою спеціальних гофрованих труб, металорукава. У такий проводки, на перший погляд, тільки плюси. Вона захована в стіни і тільки в тих місцях де потрібно, щоб поставити розетку або вимикач, вона виходить на поверхню і йде назад в стіну. Але все добре тільки на перший погляд. Адже кабель і провід теж мають обмежений термін експлуатації. Секрет криється в тому, що вся низьковольтна проводка в житлових будинках зроблена переважно з проводів, а це не класно. Термін експлуатації кабелю - двадцять п'ять років, дроти - десять. 

Це реальні терміни експлуатації, прописані в технічних умовах. І це значить, що рано чи пізно все проводку доведеться міняти. Для тих, хто живе в будинках радянської будівлі - не потрібно панікувати. По-перше, в радянському союзі робили все на совість. По-друге, закінчився термін експлуатації за технічними умовами аж ніяк не означає, що всьому кінець. Взагалі, термін експлуатації показує, скільки можна використовувати кабель або провід без втрати властивостей. Після цього терміну ізоляція може втрачати свої властивості і як наслідок можуть бути проблеми. А щоб замінити приховану проводку потрібно ламати стіни. Але ж стіни не розламати аби де, потрібен план закладення проводки. Якщо ви самі будували приватний будинок, то для вас це не проблема, а якщо ні? Якщо ви купили будинок, а колишній господар такого плану не залишив? Або ще гірше, ви живете в багатоквартирному будинку 1975 року побудови? Тоді потрібно йти в компанію, що управляє і просити план, а це, повірте, то ще задоволення.

Copyright © . All Rights Reserved