Сітка зварна і її види

Сітка зварна використовується для виготовлення огорож. Такі огорожі універсальні, використовуються для позначення периметра різних об'єктів незалежно від призначення. Використовуються сітчасті конструкції повсюдно. Постійно зростаючий попит на загородження такого типу зумовлений низкою переваг - міцність, довгостроковість експлуатації і вигідна ціна.

Купить секции ограждения вы можете на сайте https://sitka.com.ua/ru/sistemy-ograzhdeniya-zagrada-rulonnogo-tipa отличного качества.

СІТКА ЗВАРНА ТОРГОВОЇ МАРКИ «ПРОПЕРІМЕТР»

Наша компанія пропонує замовникам придбати системи огорожі з зварної сітки по найпривабливішою ціною. Статус виробника дозволяє запропонувати низьку вартість, звільнену від посередницької націнки, укупі з високою якістю готової продукції.

На власному виробництві виготовляємо секції з зварної сітки, а також інші елементи системи огорожі - металеві опорні стовпи, хвіртки скомплектовані ручкою і врізним замком, ворота розсувні і зсувні, елементи кріплення і фурнітура, навершя для кріплення колючого дроту. Замовникам поставляється готовий комплект забірної системи під ключ, виконаний в єдиному стилі і кольорі.

Важливий етап - вибір сировини для виробництва. На нашому заводі для виготовлення використовується сировина в обов'язковому порядку оброблене гарячим цинком. Такий метод обробки дозволяє запобігти своєчасне утворенню корозії на готовому металевому виробі і продовжуємо термін служби конструкції до 60 років.

Наші клієнти можуть придбати сітчасті конструкції самих різних типорозмірів. Широкий асортимент пропозиції дозволяє догодити самому вимогливому покупцеві.

Спочатку необхідно визначиться, який тип панелей Вам більше імпонує - 3д або 2д сітка.

Огорожі з 2д сітки вигинів не мають. При необхідності, підвищена міцність забезпечується приварюванням додаткових горизонтальних прутів. Такі секції називають «тріплетір». Виконана в полімері сітчаста панель, як правило, відповідає кольору "Зелений мох». Можливість виготовлення нестандартних рішень за запитом клієнта - ще один привід віддати перевагу співпраці з безпосередньо з виробником.

Сітчаста панель 3д для огорожі має від 2 до 4 V-образних вигинів по всій висоті. Вигини забезпечують підвищену жорсткість секції і посилення стійкості конструкції до деформації, можуть служити в якості кабель каналів.

ПЕРЕВАГИ СІТКИ ЗВАРНОЇ ОЦИНКОВАНОЇ З ПОЛІМЕРНИМ ПОКРИТТЯМ

Полімерне покриття забезпечує додатковий захист від корозії, а також визначає колір огорожі. На відміну від ПВХ і ПНД воно більш екологічно, стійке до ультрафіолету, довго зберігає презентабельність початкового зовнішнього вигляду, не тріскається і не шарується.

Проміжним шаром між цинком і полімером є нанокераміческое покриття. Це конверсійний високотехнологічний шар виконує функцію посилення зчеплення цинку і фарби. Процес утворення полімерного покриття зводиться до наступних етапів. На попередньо очищену і знежирену сітку зварну оцинковану автоматизовано наноситься поліефірна фарба необхідного кольору. Після, панелі по автоматизованої лінії направляються в піч полімеризації. При високих температурах близько 460 С, порошкові фарба плавиться і утворює полімерний шар.

Copyright © . All Rights Reserved