Сівалки це найважливіші машини на фермі

Сівалки - найважливіші машини на фермі. Якісна техніка дуже позитивно позначиться на врожайності різних культур. Експерти сходяться на думці: інноваційні сучасні сівалки - це майбутнє сільського господарства і овочівництва. Сучасні на надійні сівалки та обприскувачі пропонує https://www.shopelvorti.com/ua/catalog/equipment/ за самою вигідною та доступною ціною. Варто дізнатися, в чому переваги використання цих пристроїв.

Зернові сівалки - інновації і якість

Універсальні зернові сівалки успішно працюють на самих різних грунтах, адаптуючи глибину закладення до конкретних насінню. Фермери з усієї країни цінують интуитивность цього інструменту, спеціально розроблена дводискова Висіваюча секція полегшує посів на будь-якій місцевості: як горбистій, так і рівнинній. Прикотуючі колеса, з іншого боку, забезпечують якість землі незалежно від географії господарства. Зернові сівалки мають багато переваг, але найбільш часто згадуються переваги - це універсальність цього обладнання.

Пневматична сівалка - цікава альтернатива

Цікавою альтернативою звичайним механічним сівалок є пневматичні сівалки. Вони використовуються для точного і точного посіву зернових і насіння рослин. У машині застосована інноваційна технологія, яка відрізняється цікавим способом подачі зерна в грунт. Пневматичні сівалки використовують потік повітря для вдавлення насіння в землю. Для цього використовується спеціальний вентилятор. Завдяки таким інструментам ви зможете більш точно і густо засіяти свою ділянку. Експерти відзначають, що співвідношення насіння на гектар дуже велике, тому пневматичні сівалки часто називають майбутнім овочівництва. Ще одна перевага - універсальність - їх можна використовувати для посіву насіння різної форми. Підраховано, що ці машини можуть засіяти навіть 150 га / м ширини сівалки. Перевага використання пневматичних сівалок, полягає в економії - фермеру більше не потрібно вкладати кошти в постійне обслуговування і ремонт техніки. І дисковий висівний механізм для добрив, і бункер для добрив виготовлені з високоякісних металевих листів, стійких до корозії і негативному впливу грибка або цвілі. Ось чому пневматичні сівалки дуже прості в обслуговуванні, що підвищує ефективність ведення сільського господарства.

Copyright © . All Rights Reserved