Сенсорний дозатор для рідкого мила

Порівняно недавно в продаж надійшло рідке мило, яке вже міцно і надовго зайняло свою споживчу позицію і користується популярністю у покупців. Щоб цим милом було зручно користуватися, слід придбати дозатор для рідкого мила в ванну кімнату або, як його ще називають, диспенсер.

Здесь большой выбор дозатор для мыла купить гарантируем качество и низкую цену.

Але для початку давайте розберемося - що таке рідке мило і чим воно відрізняється від звичайного? Особливих відмінностей між рідким і твердим милом немає: хімічний склад такої ж, присутні суміші розчинних солей жирних вищих кислот, найчастіше натрієвих, амонієві і калієві зустрічаються рідше. Барвники та ароматизатори доповнюють містять речовини будь-якого мила. Є тільки один аспект, який визначає відмінність твердого мила від рідкого - це вода в складі. Для виготовлення рідкого мила потрібна більша кількість рідини. Саме тому ціна такого продукту трохи дешевше, ніж ціна його твердого аналога.

Тепер прийшов час поговорити про сам дозатор для мила. Варто розуміти, що ми зараз говоримо про покупку окремого дозатора, тому що в магазинах продається багато дозаторів, в яких вже є мило. Але якщо купувати окремо, то і дозатор і мило коштуватимуть значно дешевше. Для економії коштів краще окремо придбати диспенсер, а рідке мило купувати у великій упаковці по кілька літрів. У цьому випадку собівартість вихідного продукту стане набагато нижче.

Сучасний ринок пропонує широкий вибір дозаторів, в тому числі сенсорних, які з утилітарного сировини переросли в справжній модний аксесуар для ванної кімнати, і здатні прикрасити приміщення. Виробники приділяють пильну увагу дизайну диспенсеров - у продажу можна зустріти суворі, невигадливі дозатори хай-тек стилю, а також майстерно зроблені моделі у вигляді різних сувенірів, наприклад, у формі давньогрецької амфори або своєрідного скляного графина. Зустрічаються такі моделі дозаторів, які неповторні у своїй оригінальності, і цілком підійдуть в якості подарунка.

На сьогоднішній день найбільш затребуваним дозатором у споживачів є сенсорна модель. Варто тільки простягнути руку до отвору подачі мила, і сенсор автоматом виділить необхідну дозу мила. Така модель дозатора хоч і буде коштувати дорожче, зате термін служби у неї набагато довше, ніж у інших варіантів. А вже про зручність і говорити не доводиться. Плюс до цього, сенсорний дозатор для рідкого мила забезпечує гігієнічну безпеку, так як контакт з приладом повністю відсутня.

Дуже комфортно і зручно мати сенсорний дозатор мила не тільки у ванній кімнаті, але і на кухні біля раковини. Ми часто моєму жирні руки, коли займаємося приготуванням їжі, а розташований недалеко дозатор полегшить цей процес.

Copyright © . All Rights Reserved