Що таке анатомічні та ортопедичні подушки?

Знаєте, в світі є люди, які до сих пір дивляться чорно-білий телевізор. Є й такі, хто як і раніше спить на старій подушці з стирчать пір'ям - в кращих традиціях бабусі з глибинки. Але раз ви читаєте ці рядки, вам ні до чого головний біль, стомлюваність і постійні конфлікти з оточуючими вранці, правда? А значить, пора оцінити переваги анатомічних подушок!

На этом сайте вы сможете купить ортопедические подушки http://penelopebedroom.com.ua/podushky/podushky-ortopedichni/ большой выбор,высокое качество и низкая цена.

Знаєте, в світі є люди, які до сих пір дивляться чорно-білий телевізор. Є й такі, хто як і раніше спить на старій подушці з стирчать пір'ям - в кращих традиціях бабусі з глибинки. Але раз ви читаєте ці рядки, вам ні до чого головний біль, стомлюваність і постійні конфлікти з оточуючими вранці, правда? А значить, пора оцінити переваги анатомічних подушок!

Комфорт і користь - разом веселіше

Строго кажучи, анатомічні та ортопедичні подушки - не зовсім одне й те саме:

Подушка розробляється з урахуванням анатомічних особливостей людського організму, щоб забезпечити сплячому найбільший комфорт.

Завдання ортопедичної (лікувальної) подушки - виправлення або полегшення різних патологій.

Однак досить часто ці поняття плутають - анатомічні подушки називають ортопедичними і навпаки. До того ж зручна анатомічна подушка іноді стає справжнім порятунком від ряду неприємних симптомів: болю, запаморочення, захворювань викликаних стресом ... А значить - приносить здоров'ю відчутну користь!

Витончена форма ...

Від класичних подушок у вигляді мішечка з наповнювачем, анатомічні подушки відрізняються, перш за все, здатність підлаштовуватися під лінії вашого тіла.

З цією метою подушці надають особливу форму у вигляді двох з'єднаних разом валиків різної висоти (приклад - подушка Сільвер-іон контур) або двох м'яких камер, які відрізняються один від одного за обсягом (анатомічна подушка Дормео Алое Віра). До речі, для підвищення зручності кількість наповнювача в камерах можна регулювати за власним розсудом.

... і приємне зміст

Як правило, анатомічні подушки виготовляють з щільних матеріалів, щоб вони тримали форму і дарували вашій голові, шиї, плечах надійну підтримку. Це допомагає м'язам краще розслабитися, а хребців - зайняти максимально правильне положення під час сну. Але це ще не все…

У багатьох анатомічних подушках Dormeo застосовується в'язкоеластичний піна з пам'яттю. Вона розм'якшується під дією температури тіла і подається саме в тих місцях, де стикається з вашою шкірою, що дозволяє уникати точок надлишкового тиску.

Пружна основа подушок нерідко виготовляється з більш твердої поліуретанової піни Ecocell®.

А в м'якій анатомічній подушці використовується особливе мікроволокно Wellsleep®. На дотик цей матеріал нагадує гусячий пух, але на відміну від останнього не є сприятливим середовищем для пилових кліщів, володіє «дихаючими» властивостями і не накопичує вогкості.

Судимий за одягом

І звичайно, великий вплив на ваш сон робить покриття подушки. Тут у кожного виробу Dormeo також є своя «родзинка». Наприклад, просочення екстрактом алое вера - для турботи про шкіру. Або волокна, оброблені іонами срібла - для зняття статичної напруги. Система вентиляції - для свіжості і відведення надлишку вологи ... Знайдіть те, що вам до смаку!

Вибір подушки - справа серйозна

Повноцінний сон в правильному положенні допомагає позбутися від скутості в шийному відділі хребта, відмінно відпочити і прокинутися в чудовому настрої. Так хіба можливість підвищити якість вашого життя не варте того, щоб приділити цьому питанню трохи уваги і замовити подушку, на якій вам дійсно зручно? ..

Copyright © . All Rights Reserved