Що таке фрезерування

Фрезерні верстати - це важке обладнання, яке використовується промисловими та виробничими підприємствами. Вони використовують для фрезерування, що є типом механічної обробки. Що таке процес фрезерування, які його варіації і як вибрати фрезерний верстат, який дозволить якісно виконати заплановану роботу? Це варто з'ясувати, бо в нашому повсякденному житті нас оточують перемелені предмети. До Ваших послуг фрезерна обробка чпу за самою вигідною та недорогою ціною.

Що таке фрезерування?

Фрезерування, тобто процес механічної обробки, є поділом шару металу за допомогою пристрою, званого фрезерним верстатом. Зуби фрези можуть занурюватися в матеріал, здійснюючи обертальний рух. При цьому заготовка або інструмент робить рух подачі, завдяки якому фрезерний верстат знімає з них стружку різної товщини (при попутному фрезеруванні фрезерний верстат і заготовка рухаються в одному напрямку). Процес фрезерування його можна використовувати для плоских поверхонь, а також для фасонних елементів, таких як шестірні. Багатолезовий різак дозволяє надавати предметам потрібну форму, з яких матеріалів вони не були зроблені. Механічна обробка може виконуватись на металевих, дерев'яних та пластикових предметах.

Види фрезерування

Існує кілька видів фрезерування, залежно від питань, які ми беремо до уваги. Перший поділ стосується розподілу лез, а потім ми ділимо фрезерування на фасонне та циліндричне. Другий поділ пов'язаний зі способом руху лез - бувають попутні, коли і фрезерний верстат, і заготівля рухаються в одному напрямку, і попутні, коли вони рухаються в різні боки.

Як правильно вибрати фрезерний верстат?

Верстат фрезерний, тобто. пристрій, що використовується для фрезерування, вибирається, виходячи з його параметрів. Від них залежить, які об'єкти ми зможемо обробляти і яких ефектів досягнемо завдяки фрезеруванню

З цієї причини основну увагу слід приділити:

Поверхня столу пристрою

Тип приводного двигуна, яким оснащений фрезерний верстат

Метод керування

Точність фрезерного верстата

Електронний дозвіл

Повторюваність позиціонування об'єктів, що обробляються

Максимальні обороти шпинделя

Максимальна відстань шпинделя від поверхні столу

Габаритні розміри та вага фрезерного верстата

Спосіб кріплення пристрою

Умови гарантії фрезерного верстата.

Copyright © . All Rights Reserved