Що таке корпусні меблі?

В абсолютній більшості квартир, будинків, офісів та інших приміщень є меблі. Люди часто ставляться до неї як до чогось природного, тому що для більшості з них вона є по-замовчуванню. Однак коли постає питання про придбання нових меблів, то людина вже зовсім іншими очима дивиться на те, що зовсім недавно було цілком очевидним атрибутом.

Здесь вы сможете найти много советов про мебель для вашего дома.

Яка буває меблі?

Зазвичай, коли людині потрібна меблі, то йому не обов'язково знати про всіх її різновидах - він шукає певний товар, будь то ліжко, диван або, наприклад, шафа. І все ж, якщо вже ми взялися розкривати тему, то варто прояснити, що меблі ділиться на м`які меблі від провідних.

М'які меблі, зі слів вікіпедії, це меблеві вироби, що володіють м'яким елементом і призначені для сидіння або лежання. У цю категорію входять: дивани, крісла, ліжка, кушетки, тахти, лави і банкетки.

Корпусні ж меблі - конструкція з твердими поверхнями, всередині якої зазвичай є зазвичай що використовується для будь-яких речей простір. До корпусних меблів відносяться всілякі шафи, тумбочки і столи.

Також корпусні меблі є основним товаром компанії «Центр меблів», в блозі якій ви читаєте цю статтю. Саме тому наша перша стаття присвячена саме корпусних меблів.

Застосування корпусних меблів

Як вже говорилося вище, найчастіше вона використовується для зберігання речей, а один з популярних способів використовувати корпусні меблі - це модульна система, що у випадку з меблями, передбачає поступове формування інтер'єру приміщення, можливість доповнення та оновлення якого є важливим фактором.

Що ж стосується приміщень, то застосовується корпусні меблі на кожному кроці починаючи з спалень, віталень і дитячих, а закінчуючи вбиральнями, прихожими і кухнями. Не варто думати, що список приміщень обмежується перерахованим, адже є ще всілякі склади, офіси і так далі, і тому подібне.

Матеріали для виготовлення корпусних меблів

Звичайно, кожен вид меблів може володіти різним набором використовуваних в його виготовленні матеріалів, але основними вважаються саме ті, що використовуються для виготовлення корпусу. Це можуть бути ЛДСП, МДФ і деревний масив, але останній використовується не дуже часто.

ЛДСП - це ламіновані деревно-стружнечние плити. Саме з них виготовляється абсолютна більшість корпусних мебелі.МДФ - це абревіатура від «Medium Density Fibreboard» (англ.), А може бути і від «Mittel Dichte Fazerplatte» (нім.), Що в будь-якому випадку перекладається як «деревоволокнистих плит середньої щільності ».Древесний масив - це оброблений дерев'яний брус, дерев'яне полотно або дошка.

Copyright © . All Rights Reserved