Що являє собою гнучка цегла і як її використовувати?

Для всіх, хто цінує естетичні якості цегли, цікавим матеріалом не тільки для фасадів, але і для внутрішньої обробки приміщень може стати так званий гнучкий цегла. Цей сучасний матеріал зручний в роботі і відкриває великі можливості для декорування різних поверхонь.

Заказать гибкий кирпич отличного качества по выгодной цене вы можете на сайте компании.

Що це таке?

За своєю суттю гнучка цегла є різновидом облицювальної плитки, яка з боку дивно нагадує цегла. Технологія виготовлення такого продукту має на увазі використання дрібного кварцового піску і особливих смол з включенням різних пігментів, що надають виробу той чи інший відтінок. Кожна плитка має лакований захисний шар, який дозволить зіпсувати її зовнішній вигляд під впливом ультрафіолету і механічного впливу.

Такий оздоблювальний матеріал добре гнеться, що дає можливість використовувати його на кривих поверхнях. Завдяки цьому можна красиво обробляти різні ніші і виступи, колони та інші елементи будівлі. Існує кілька стандартів плитки, що відрізняються за своїми розмірами. Це 240 × 71, 240 × 65, 210 × 50 міліметрів. Товщина вироби - 4 міліметри.

Можна вибрати «цеглина» дванадцяти кольорів. Це білий, жовтий, цегляний, коричневий, оранжевий, рожевий і так далі. Також виробники пропонують можливість виготовлення матеріалу в кольорі, який необхідний замовнику. Для обробки можна придбати не тільки окремі плитки, а й матеріал на сітці. Гнучка цегла заздалегідь збирається в цілі секції, які в процесі монтажу можна швидко приклеїти до стіни, що значно прискорює процес роботи.

Гідності

У зовнішні гнучкої цегли багато достоїнств.

Вона добре чинить опір впливу сонячних променів. Завдяки використовуваним при фарбуванні пігментів не вигоряє.

Витримує механічні навантаження. На ній не утворюються тріщини і відколи.

Крізь гнучку цеглу не проходить волога.

Екологічно безпечна.

Спокійно витримує величезні температурні перепади від плюс вісімдесяти п'яти градусів до мінус тридцяти п'яти.

Має низьку теплопровідність.

Термін служби такої обробки становить чверть століття.

Крім переваг, у цього матеріалу є і свої недоліки. Відгуки споживачів свідчать про те, що така обробка на фасаді важко піддається очищенню від бруду, яка неминуче з'являється в результаті опадів, осідання пилу і так далі.

Сфера використання

Якщо говорити про гнучку цеглу для фасаду, цей матеріал має свої переваги перед перевіреної часом керамічною плиткою, оскільки вага матеріалу набагато нижче. Не страшно обробити цим «цеглою» навіть бувалий старий фасад. Матеріал добре скріплюється з каменем, штукатуркою, бетонним або дерев'яним підставою, прибираючи з очей тріщини і нерівності.

Всередині будівель гнучкий цегла найчастіше застосовують для облицювання коридорів, прихожих, балконів і кухонь. Також це прекрасний матеріал для оздоблення камінів та незвичайних криволінійних архітектурних елементів. Можна покрити таким матеріалом цілу стіну, а можна декорувати, наприклад, тільки кути. Для обробки найчастіше вибирають плитки, які мають різні відтінки. Це дозволяє створювати незвичайний дизайн в кімнатах.

Copyright © . All Rights Reserved