Система будівництва великих водосховищ та використання інтелектуальних технологій

Використання інтелектуальних технологій за умов посухи. Це означає, що ми повинні створити лобі будівництва водосховищ та каналів, особливо для постачання регіонів, що страждають від перманентного дефіциту води на національному рівні – це система будівництва великих водосховищ, каналів тощо. проекти, які уповільнити відтік води у Балтійське море. На регіональному рівні це, насамперед, будівництво нових, невеликих водосховищ на водотоках та реконструкція нормально функціонуючих дренажних систем (не тільки для відведення води, а й для утримання її там, де це необхідно, для збільшення кількості джерел води, які будуть використовуватися для сільськогосподарського). зрошення. Про сучасні інтелектуальні рішення для агробізнесу Ви можете дізнатися на https://ifarming.com.ua/ у будь-який зручний для Вас час.

Для нас, аграріїв, сьогодні найголовніше – це вести діяльність на базовому рівні, переважно за допомогою агротехніки. Навчайтеся оптимального використання водних ресурсів і вживайте заходів вже зараз, щоб оптимізувати використання водних ресурсів, які є у нас, щоб підготуватися до великомасштабного зрошення в майбутньому. До цього нас спонукає зараз наявність коштів на ці цілі – проблема в тому, що сьогодні не вистачає води та грошей на всіх. Утримання на рівні ферми, тобто того, що фермер може зробити зараз, є основним завданням, яке належить реалізувати в нашому регіоні найближчими роками.

Утримувати та збирати воду на полях можна як завгодно довго, але це означає, що водоутримання необхідне на всіх рівнях: загальнодержавному – високого утримання, регіональному – т.з. дрібне утримання (але вони переважно незалежні від селянина) і індивідуальне, тобто. на рівні ферми, та відповідним чином ефективно керувати ним. Наприклад, підвищити ефективність використання водних ресурсів у господарстві можна за рахунок правильної агротехніки, сівозміни, регулювання кислотності ґрунту, внесення добрив відповідно до родючості ґрунту та потреб рослин, правильної обробки ґрунту, відповідних термінів та густоти посіву, тощо.

Що таке мале водоутримання? Основне визначення говорить - «це накопичення води за рахунок опадів і створення у водозборах умов, що затримують швидкий стік дощових і талих вод на користь повільнішого їх поверхневого та підземного стоку. Утримання полягає у створенні або збільшенні можливості акумулювання наявної води у водозборах шляхом будівництва невеликих водойм». Але якщо говорити про мале утримання у колах фахівців, які знають проблему, то так звані утримання полів, тобто здатність збирати та утримувати воду ґрунтом, що узгоджується з визначенням малого утримання і може бути здійснено у будь-якому господарстві.

Copyright © . All Rights Reserved