Стенди і плакати Пожежна безпека

Стенди і плакати Пожежна безпека

Інформаційні стенди застосовуються в організації як наочний посібник, для ознайомлення персоналу з технікою безпеки, способами боротьби з пожежами, правилами користування вогнегасниками та поведінці при спалахах. Ви можете замовити стенди з пожежної безпеки на https://stendzp.com/uk/stendy-dlya-organizatsij/stendy-pozharnaya-bezopasnost/ за самою вигідною та доступною ціною, без накруток та переплат. Також, згідно з прийнятими нормами, стенди пожежної безпеки необхідно розміщувати в дошкільних установах, школах та інших місцях перебування великої кількості дітей. Для таких випадків випускаються спеціальні дитячі плакати, на яких інформація дана зрозумілою для дітей мовою. Крім цього, підписом уповноваженого працівника підприємства, або співробітником МНС проводиться інструктаж.

При виготовленні інформаційних стендів для організації, як правило, використовується пластик товщиною 0,3 мм, з накочуванням на нього самоклеющейся плівки. Вони випускаються трьох стандартних розмірів. Можуть бути без профілю, з пластиковим кантом і в алюмінієвій рамці.

Плакати про пожежогасінні виготовляються з високоякісного паперу.

За бажанням можлива захисна ламінація. Крім того, під замовлення ми зробимо стенд пожежної безпеки інших розмірів, з іншим колірним рішенням або змінимо його зміст відповідно до ваших вимог. Барвиста і наочна картинка з лаконічними написами привертає увагу, служить нагадуванням про необхідність дотримуватися правил пожежної безпеки. Зрештою, до засобів пожежогасіння може не виявитися зрозумілою інструкції (що ще ймовірніше - відомості вивітряться з голів персоналу незабаром після інструктажу). Скомпонований з тематичних блоків пожежний стенд - практичне рішення відразу декількох проблем. Він служить наочним нагадуванням, оживляє монотонні поверхні виробничих приміщень, але головне - містить конкретні відповіді на питання безпеки, причому в зручній для пошуку і сприйняття формі. Верхній блок - піктограми спільних дій під час пожежі, про причини займань, безпечне поводження з різним обладнанням (перш за все - з електроприладами). Дотримання вже цих запобіжних заходів здатне значно знизити ризик загорянь. Нижній блок являє собою інструкцію в картинках - як користуватися ручним вогнегасником різних конструкцій. Взагалі-то він про первинні засоби пожежогасіння в цілому, але основне простір займають саме вогнегасники - пояснення конструктивних відмінностей, особливостей застосування (що і як слід гасити). Уважне ознайомлення з інформацією на пожежному стенді - додатковий шанс не розгубитися в екстремальній ситуації: знизити збиток майну, врятувати людей, оперативно ліквідувати загоряння. Безперечно, краще не допускати ніяких НП, але передбачити заздалегідь абсолютно всі неможливо - пожежний стенд допомагає сформувати загальне розуміння правильних і ефективних дій, заходів безпеки.

Copyright © . All Rights Reserved