Стиль кантрі на кухні

Сучасна кухня , декорована в кантрі-стилі, відноситься до найбільш популярним і практичним оформленням кухонного приміщення, так як її зовнішня привабливість відмінно гармонує з цільовим призначенням кімнати.

На новостном портале Siteua вы можете узнать сколько недвижимости могут себе позволить в ЕС и в Украине.

Цей стиль створює легку затишну атмосферу. На такій кухні хочеться відпочити після насиченого трудового дня, посидіти за чашкою чаю і розслабитися. А вечори в компанії родичів і близьких друзів завжди будуть такими, що запам'ятовуються і яскравими, адже невимушена обстановка цього стилю має в своєму розпорядженні до дружнього спілкування і бесід.

Дизайн кухні в стилі кантрі

Для стилю кантрі характерна наявність натуральних матеріалів, які найкраще зберігають свою природну фактуру. Тому варто відмовитися від пластмаси, поліетилену та інших штучних поверхонь.

Яку купити меблі для кухні , виконану в кращих сільських традиціях? Звертайте увагу на просту, трохи грубувату дерев'яні меблі. Будьте обережні з нефарбованими або затемненими «морилкою» моделями, вони можуть зіпсувати натуральну фактуру дерева, обтяжать її. Найкраща альтернатива для маслинової колориту - дерево, вкрите лаком і недбало забарвлене фарбою світлих тонів.

Інтер'єр приміщення буде виглядати незавершеним без текстильних предметів. Віддайте перевагу натуральним тканинам - небіленими льону, мішковині або полотну. Також доречною буде декоративна вишивка, мереживні аксесуари і деталі.

Дизайн кухні в сільському стилі органічно доповниться розписом на стінах і меблів. Це можуть бути різнокольорові квіти, дерева, тварини або навіть хитромудрі геометричні візерунки. Вибираючи візерунок для малюнка, можна звернутися до витоків народних стилістичних розписів - наприклад, до Петриківського або гжельской розпису.

Посуд та кухонне начиння кантрі-стилю повинна об'єднувати практичність і декоративність. В першу дуже, зверніть увагу на керамічні моделі: глечики, кружки з глини, тарілки з рельєфними візерунками. Також доречними будуть дерев'яні столові прибори.

Сучасну кухню неможливо уявити без квітів. Живі кімнатні рослини не менш важливі, ніж покупка меблів для кухні або вибір шпалер. У кантрі-кімнату підійдуть яскраві невеликі рослини - фіалка, герань, кімнатний перець або помідори. На підвіконня можна розставити дерев'яні ящики з зеленню. Це урізноманітнює і прикрасить не тільки ваш інтер'єр, але і меню. Органічно впишуться в ідею маслинової колориту і засушені гілки і квіти.

Copyright © . All Rights Reserved