Техніка розпису акрилом по шкірі

Шкіряні вироби з часом втрачають привабливий зовнішній вигляд. При появі потертостей або подряпин матеріал потрібно реставрувати. Фарба для шкіри акрилова дозволяє створити неповторний дизайн, приховати видимі дефекти. Ремонт взуття, куртки або сумки можна виконати своїми руками.

По выгодной цене купить краску для кожи вы можете не выходя из дома.

Способи фарбування шкіри

Шкіру або шкірозамінник можна забарвити повністю або частково. При виборі будь-якого способу поновлення потрібно дотримуватися правила виконання робіт.

глибока фарбування

В такому випадку шкіру ретельно просочують барвником. Річ замочують в ємності з рідкою фарбою, регулярно перевертають і віджимають її. При неправильному виконанні дій залишаються незабарвлені ділянки. Після завершення процедури річ розтягують на дерев'яній рамі, що запобігає усадку.

При необхідності використовуються закріплюють кошти. На заключному етапі матеріал просочують жиром.

поверхнева фарбування

Спосіб відрізняється нанесенням фарби тільки на лицьову сторону виробу. Шкіра не просочується складом. Метод використовується для реставрації готових речей. Після розведення акриловий склад наноситься за допомогою пензля або спеціальних інструментів.

Фарбування шкіри своїми руками

Реставрація виконується зі строгим дотриманням технології підготовки і фарбування матеріалу.

Підготовка вироби

Перед фарбуванням виконують такі дії:

Видалення забруднень. Матеріал позбавляють від жирних плям, пилу і бруду. Для знежирення використовують спеціальні засоби або мильний розчин. Річ промивають, ретельно прочищаючи все складки. Миючий розчин змивають м'якою губкою з теплою водою.

Сушка вироби. Матеріал просушують в захищеному від прямих сонячних променів місці, далеко від джерел тепла. При прискореної сушці шкіра деформується і грубіє. Наносити акрилове барвник засіб можна тільки на сухий матеріал. Особливо уважно ставляться до просушуванню складок і швів.

Copyright © . All Rights Reserved