Трафарети для реклами на асфальті

Трафаретний реклама на асфальті - найдешевший вид розміщення рекламних повідомлень. Термін життя подібних послань становить від 2-х до 6-ти місяців (а можливо і в наступному сезоні буде цілком видно і читаємо): все залежить від прохідності ділянки, інтенсивності руху пішоходів і особливостей фарбувального складу. Це дуже здорова альтернатива розклеювання оголошень на стовпах, які зазвичай «живуть» до перших опадів. Така реклама користується популярністю навіть незважаючи на неоднозначний законодавчий підхід в тих випадках, коли нанесення зображень на асфальт не узгоджується з власником земельної ділянки ...

Здесь вы сможете качественный Заказать многоразовые трафареты с доставкой по Украине по выгодной цене.

Трафарети для реклами на асфальті дозволяють швидко отримати якісне і чітке зображення при мінімальних фінансових вкладеннях. Найбільш оптимальним матеріалом для виготовлення даної групи трафаретів є пластик різної товщини. Завдяки своїй гнучкості, трафарет із пластику дозволить нанести зображення навіть на нерівну поверхню тротуару. А стійкість матеріалу до розчинників продовжить термін експлуатації виробу, оскільки ви без проблем зможете очистити його від налиплого шарів фарби і успішно використовувати далі!

Трафарети для реклами на асфальті, точніше, їхні рекламні посили, можна розділити за функціональним призначенням:

навігація, з цією метою використовуються стрілки і інші покажчики до торгової точки або офісу рекламодавця;

візитка, де головний акцент робиться на назві компанії і на адресу сайту;

іміджева реклама, яка є найбільш складним варіантом, покликаним вразити перехожого, з цією метою все частіше використовуються 3D-зображення на асфальті, хоча можна навести приклади і текстових слоганів, відмінно справляються з цим завданням!

Copyright © . All Rights Reserved