три типи полістиролу

Часи, коли про пінополістирол було досить знати, що це білі плити, давно пройшли. Сучасні технології дозволили спеціалізувати полістирол не тільки по теплопровідності, але і за такими характеристиками, як вологостійкість і стійкість до навантажень. Ви можете замовити та купити пінопласт за самою вигідною та не дорогою ціною. На даний момент різні види дощок присвячені різним частинам будинку.

У цьому керівництві ми покажемо вам три типи полістиролу, про які ви запитуєте найбільше. Це: фасадний полістирол, пасивний полістирол і підкладковий полістирол.

фасадний пінополістирол

Самі універсальні білі тарілки. Як випливає з назви, їх найчастіше використовують для утеплення фасадів - зовнішніх стін, тобто великих прямих поверхонь. Продукти Styropmin, призначені для цього, - це серія Fasada λ Pro. Вони ідеально підходять для використання самого популярного методу утеплення стін, тобто легкого вологого методу, також відомого як ETICS (фіксація розчином, для якого використовується вода), але вони також можуть використовуватися і легким сухим методом (механічне кріплення). Панелі Fasada λ Pro також добре підходять для утеплення тришарових і каркасних стін. Варто знати, що фасадний пінополістирол також можна використовувати для утеплення стропильних дахів і перекриттів по балках перекриття.

Одним з основних параметрів полістиролу є коефіцієнт теплопровідності. Багато в чому від нього (в поєднанні з товщиною шару пінополістиролу) залежить рівень утримання тепла в будинку. Коефіцієнт теплопровідності або лямбда (λ) завжди вказується в специфікації продукту. Перевіряючи його, треба пам'ятати про одне: чим він нижчий, тим краще утеплює, тобто в приміщенні залишається більше тепла. Пінополістирол Facade λ Pro має коефіцієнт теплопровідності в діапазоні λ ≤ 0,042 - λ ≤ 0,038.

Звичайно, не варто дивитися тільки на співвідношення. Пінополістирол з кращими параметрами ізоляції повинен бути дорожче. Такого ж ефекту можна домогтися, встановивши більш тонкий шар полістиролу з меншим коефіцієнтом теплопровідності або більш товстий матеріал з більш високим коефіцієнтом. Хороший дизайн будинку повинен враховувати це і визначати, наприклад, куди вигідніше покласти який пінополістирол, щоб ефект був найкращим також з економічної точки зору.

Copyright © . All Rights Reserved