Відкриття дисплея iPhone

Перш ніж почати, розрядите акумулятор iPhone до рівня нижче 25%. Заряджений літій-іонний акумулятор може загорітися і / або вибухнути при випадковому проколі. Доверить ремонт стоит A-service для качественного и быстрого ремонта по доступной и выгодной цене.

Перед розбиранням вимкніть iPhone.

Викриття два гвинти з п'ятикутною головкою 3,4 мм на нижньому краю iPhone.

Відкриття дисплея iPhone призведе до порушення його водонепроникності. Підготуйте запасні ущільнення, перш ніж продовжити цей крок, або подбайте про те, щоб уникнути контакту з рідиною, якщо ви збираєте свій iPhone без заміни ущільнень. Нагрівання нижнього краю iPhone допоможе пом'якшити клей, що утримує дисплей, що полегшить його відкриття.

Використовуйте фен або підготуйте iOpener і прикладіть його до нижнього краю iPhone приблизно на хвилину, щоб пом'якшити клей під ним. Прикріпіть присоски до нижньої половині дисплея в зборі, трохи вище кнопки Home.

Переконайтеся, що присоска не перекриває кнопку повернення в початкове положення, так як це запобіжить утворенню ущільнення між присоскою і переднім склом.

Якщо ваш дисплей сильно потріскався, заклейте його шаром прозорої пакувальної стрічки, щоб присоска прилипла. В якості альтернативи можна використовувати дуже міцну стрічку замість присоски. Якщо нічого не допомагає, можна суперклеєм присосок до розбитого екрану. Потягніть присосок вгору, щоб створити невеликий зазор між дисплеєм в зборі і задньою частиною корпусу.

Покладіть плаский кінець лопатки в зазор.

Водонепроникний клей, що утримує дисплей на місці, дуже міцний, і створення цього початкового зазору вимагає значних зусиль. Якщо вам важко відкрити зазор, покачайте екран вгору і вниз, щоб послабити клей, поки ви не зможете вставити лопатку всередину. Посуньте лопатку вліво по нижньому краю iPhone.

Поверніть лопатку, щоб збільшити зазор між дисплеєм і задньою частиною корпусу. Посуньте лопатку вгору з лівого боку iPhone, починаючи з нижнього краю і рухаючись до кнопок регулювання гучності і перемикача безшумності.

Чи не піддягайте верхній край телефону, ви ризикуєте пошкодити пластикові затискачі, що фіксують дисплей.

Copyright © . All Rights Reserved