Вибір кольору постелі для спальні

Кольори постільної білизни для спальні

Вибір кольору постелі для спальні залежить від бажаного ефекту облаштування. Перед покупкою набору давайте подумаємо, чи потрібно пожвавити наш інтер'єр у вигляді барвистого акценту або навпаки - нам потрібен набір, який ідеально гармонує з декором або витриманий у класичній гамі, приглушеній кольоровій гамі. Ви можете купити постільну білизну за самою вигыдною та не дорогою цыною, без накруток та переплат. Також варто враховувати вплив певних кольорів на самопочуття – пам'ятайте, що спальня – це інтер'єр, в якому ми передусім відпочиваємо.

Кольори, що полегшують відпочинок

Ніжний синій, приглушений сірий, бежевий - набір таких кольорів сприятиме розслабленню. Сині та сірі відтінки графіту впишуться практично в будь-яку композицію, витриману у прохолодних відтінках та відтінках вершків, і, як каву з молоком, у спальні, оформленій у тепліших тонах.

Класика завжди в моді

Класична постільна білизна - це біла - чиста і злегка приглушена, витончено пошарпана з трохи іншим відтінком (екрю). Вони підійдуть до будь-якої спальні – як класичної, так і оригінально оформленої (в останньому випадку будуть приглушеним тлом для оригінального декору). Не менш універсальним поєднанням є поєднання чорного та білого, але в спальні його використовувати не рекомендується - деяких людей такий сильний контраст може дратувати. Найпопулярніші дизайни гарнітурів, що підходять до спальні

Квіти

Трохи романтичний дизайн підійде спальням, оформленим в англійському чи ідилічному стилі. Великі квіти або інші ботанічні мотиви (наприклад листя) впишуться в інтер'єр в еко-стилі.

Смуги

Класичний мотив, що надає інтер'єру трохи морського характеру. Він підходить для однотонних інтер'єрів. Рекомендується для спалень, які потрібно оптично розширити.

Геометричні візерунки

Вони вписуються у сучасний мінімалістичний інтер'єр. Вони відмінно підійдуть для спалень молоді та тих, хто любить необроблені прості форми. Вони впишуться в індустріальні та мінімалістичні приміщення.

Гладка білизна

Універсальний і класичний. Якщо він витриманий у світлих тонах, він не перевантажить невеликий інтер'єр – прикрасить темну спальню. Плавні гарнітури більш темних відтінків додадуть інтер'єру атмосфери і виглядатимуть благородно, особливо якщо глибокий колір супроводжується, наприклад, ніжним сяйвом.

Copyright © . All Rights Reserved