​ВИБІР НАЙКРАЩИХ ПРОМИСЛОВИХ ВАГІВ

ВИБІР НАЙКРАЩИХ ПРОМИСЛОВИХ ВАГІВ ДЛЯ ВАШОЇ РОБОТИ

Промислові операції вимагають високої точності та акуратності, коли мова йде про переміщення великих, громіздких або важких предметів. Безпека співробітників, прагнення обмежити потенційний збиток переміщуваного продукту і складу, а також операційна ефективність - це постійні проблеми. Ви можете замовити ваги промислові за вигідною та не дорогою ціною, без накруток і переплат. Що стосується безпеки, переміщення важких предметів являє собою невелику похибку. Один невірний розрахунок може привести до виходу обладнання з ладу і призвести до серйозного пошкодження або травм. Щоб знизити ці ризики, для зважування предметів і матеріалів використовуються промислові ваги. Вага об'єкта визначає, як його можна переміщати, де його можна розмістити і яке обладнання може впоратися з роботою.

Промислові ваги також використовуються для точного вимірювання ваги предметів і продукту для цілей інвентаризації та продажної вартості. Деякі промислові ваги мають невеликі розміри і забезпечують точність, необхідну при зважуванні невеликих предметів. Інші промислові ваги, на кшталт згаданих вище, більше за розміром і використовуються для точного вимірювання важких предметів. Щоб допомогти вам краще зрозуміти, який тип ваг найкраще підходить вам, нижче наводиться короткий вступ в типи і обмеження промислових ваг.

Платформні і підлогові промислові ваги

Як випливає з назви, платформні і підлогові промислові ваги представляють собою великі підлогові ваги, які використовуються для зважування дуже важких предметів. Вони використовуються для визначення вантажопідйомності. Якщо виникне побоювання, що об'єкт або вантаж можуть бути занадто важкими для роботи з конкретним обладнанням або складським приміщенням, ваги дадуть співробітнику або менеджеру складу можливість точно визначити, чи підходить вантаж. Ця здатність важлива як для безпеки, так і для ефективності. Неправильно завантажений об'єкт може викликати відмову обладнання, наприклад, переобтяженого вилочного навантажувача або промислової полки, що може привести до серйозних травм і дорогим пошкоджень.

Підлогові ваги U-подібної форми зазвичай використовуються на складах. Низький профіль U-образних підлогових ваг дозволяє оператору завантажувати піддон, візок або візок, не піднімаючи вантаж дуже високо. Це забезпечує швидке і точне зважування і зберігання.

Ваги для навантажувачів

Шкала навантажувач є відносно привіт технологій рішення для складських потреб зважування. Ваги для вилочного навантажувача кріпляться безпосередньо до шіпу навантажувача і передають дані про вагу оператору за допомогою технології синього зуба. Така конструкція забезпечує відмінну універсальність і ефективність в сумі. З вагами для навантажувачів водіям навантажувачів більше не потрібно тягнути важкий вантаж через переповнений склад, щоб отримати точні вимірювання. Ваги вилочного навантажувача можуть зважити об'єкт відразу після його підйому. Після цього водій може негайно прийняти рішення. Якщо ви хочете підвищити ефективність складу, ваги з вилковим навантажувачем стануть ідеальним доповненням до ваших операцій.

кранові ваги

Кранові ваги кріпляться до кінця кранового троса або нерухомою балки. Вони використовуються для вимірювання об'єктів, які складно зважити на традиційних підлогових вагах. Якщо вам потрібно зважити предмети, які погано балансують самі по собі і можуть впасти і пошкодити підлогові ваги, кранові ваги дозволяють вам зачепити предмет на ваги і злегка підняти його, щоб отримати вимір. Якщо ви займаєтеся зважуванням довгастих і нестабільних предметів, кранові ваги можуть бути як раз для вас.

Настільні ваги

Стенд шкала ідеально підходить для зважування малих і середніх розмірів об'єктів в лабораторії або металу або дерева середовища магазину.

Їх можна використовувати в роздрібній торгівлі для зважування товарів і продуктів харчування. Рахункові ваги - це тип настільних ваг, які забезпечують надзвичайно точне вимірювання невеликих об'єктів.

Мобільні ваги

Мобільні ваги відмінно підходять для зважування різних предметів. Якщо ваша робота вимагає, щоб ваги були легко переміщуються, мобільні ваги - ідеальний варіант. Мобільні ваги бувають різних форм і розмірів в залежності від ваших потреб.

Copyright © . All Rights Reserved