Вибираємо настільну лампу

Вам потрібно додаткове освітлення для робочого столу, бо загального світла недостатньо, або бра для читання біля ліжка? А може, вам потрібен декоративний предмет з м'яким матовим освітленням для настрою? Універсальне рішення тут навряд чи знайдеться.

Здесь вы сможете купить настольный светильник огромный выбор, высокое качество и низкая цена.

Приліжкова лампа для спальні

Спальня - кімната відпочинку, в якій повинен бути спокійний, розслаблюючий світло. Приліжкова настільна лампа необхідна в першу чергу як джерело світла для читання або нічник в темний час доби. Вона зобов'язана висвітлювати простір і не повинна різко світити в очі.

Для забезпечення цих двох умов краще підійде настільна лампа з абажуром або матовим плафоном, який слабо пропускає світло. Вона повинна бути не дуже високою, щоб ореол прямого освітлення був мінімальним, але достатнім для читання.

Лампа для вітальні

У вітальні настільні світильники часто ставлять на кавові столики з боків від дивана або між крісел. Вони служать додатковим сценарієм освітлення, повинні випромінювати м'який і ненав'язливий світло.

Настільна лампа для робочого столу

Настільна лампа для школяра в першу чергу повинна бути безпечною і зручною в його повсякденному житті. Найкраще підійде предмет на гнучкій ніжці з жорстким кріпленням до столу. Ніжка світильника може бути повністю гнучкою або обертатися в трьох площинах на шарнірах. Його можна закріпити поза робочої зони, що дозволить збільшити робочий простір столу. Жорстке кріплення вбереже від падінь. За допомогою вироби на гнучкій ніжці можна висвітлити будь-яку частину столу і при цьому не переставляти його з місця на місце.

Плафон повинен бути непрозорим і мати відбивач, щоб світло від лампочки був не тільки прямим, але і трохи розсіяним. Вибір настільної лампи для письмового столу для дорослого мало чим відрізняється від вибору для школяра. Найголовніша умова - вона повинна висвітлювати стіл і не світити в очі тому, хто за ним сидить.

Висота робочої настільної лампи підбирається індивідуально. Вибір проводиться за параметрами господаря, висоті столу і тієї площі, яку потрібно висвітлювати. Звичайне виріб плафоном може бути висотою 45-50 см, обладнано однією або двома лампами, рідше трьома, а також в нього може бути вмонтовано диммер. Плафон повинен слабо пропускати світло або не пропускати його зовсім.

Copyright © . All Rights Reserved