Вибираємо і встановлюємо вимикач

На даний момент на ринку представлено багато різноманітних пристроїв, що відключають, так ви можете зустріти вимикач відкритої проводки або прихованої проводки, для зовнішньої і внутрішньої установки, одно-, дво- і трехклавішние, а також відрізняються по конструкції і деяким іншим факторам. Тому правильний вибір вимикача для вашої мережі освітлення дозволить вам не тільки заощадити час при його монтажі, а й забезпечить тривалу і безперебійну роботу на довгі роки.

На сайте https://artswitch.by/ вы можете заказать красивые выключатели света с рисунком под заказ. Доставка по почте быстро и доступно.

Вибір вимикача виходячи з технології установки

Отже:

При виборі вимикача, перш за все, слід визначитися з місцем його установки. Це може бути зовнішня установка або внутрішня. Вимикач для зовнішньої проводки має більш високу ступінь захисту від опадів, а місця введення кабелю мають спеціальні ущільнення.

Наступним важливим фактором у виборі є метод установки. Це може бути відкрите і приховане виконання.

У вимикачів для відкритої проводки до стіни кріпиться коробка, що приховує нутрощі вимикача. Як ви можете бачити на відео, у вимикачів для прихованої проводки на стіні розташована тільки рамка вимикача і клавіші. Сам же механізм вимикача і захисна коробка знаходяться в спеціальній ніші в стіні.

За функціональним наповненням вимикачі поділяють на одно-, дво- і трехклавішние. Тут ваш вибір залежить тільки від завдань, що стоять перед вимикачем і схеми вашої електромережі.

Ще одним важливим аспектом є номінальні параметри вимикача. По-перше, він повинен бути призначений для мережі 220В (виробники зазвичай вказують номінальну напругу 250В), а також бути розрахований на комутацію струмів у вашій мережі освітлення.

На даний момент на ринку представлені вимикачі з номінальним струмом в 6 і 10А. Тому якщо від вимикача запалюється більше 10 ламп, радимо вам звернути увагу на цей параметр.

Вибір вимикача виходячи з конструкції

За принципом включення / відключення все вимикачі можна розділити на наступні види:

бездротові

мотузкові

диммери

клавішні

кнопкові

перемикачі

поворотні

важільні

З датчиком руху

сенсорні

Вибір вимикача, що підходить саме вам, здійснюється виходячи з ваших побажань і фінансових можливостей.

У нашій статті ми розглянемо моделі клавішних вимикачів. Адже вони є найбільш поширеними, а їх ціна цілком доступна. У клавішних вимикачах можуть бути використані наступні принципи включення:

Качающийся механізм з пружиною стиснення

Качающийся механізм з пружиною розтягування

Кулачковий механізм.

Який би механізм ви не вибрали, слід приділити належну увагу чіткості його роботи і фіксації положення. Доброю ознакою цього є наявність клацання при перемиканні клавіші.

Якщо не буде хорошого контакту і фіксації положення вимикача, світло у вашій кімнаті буде моргати, а вимикач швидко вийде з ладу. І добре, якщо без спалаху.

Ще при покупці слід приділити увагу методу кріплення проводки у вимикачі. Це може бути гвинтове або фіксуючу кріплення.

Можливо, я занадто скептично ставлюся до затискним способам кріплення, але раджу вибрати саме гвинтове кріплення. Хоча воно трохи більше трудомістка в монтажі, але забезпечує надійну фіксацію дроти і навіть при перегревах не слабшає. Чим не завжди можуть похвалитися затискні способи кріплення.

Copyright © . All Rights Reserved