Види перил з нержавіючої сталі

Види перил з нержавіючої сталі

Протягом останніх років для виготовлення поручнів все частіше використовується нержавіюча сталь. Це високоміцний матеріал, який не вимагає особливих витрат на догляд, а також не піддається корозії. До того ж деталі з нержавійки виконують декоративну функцію, відмінно доповнюючи інтер'єр. Балюстрада з нержавіючої сталі доступна до замовлення за самою вигідною та не дорогою ціною, без накруток та переплат.

Перила для сходів можна умовно розділити на 2 види: виготовлені повністю з нержавіючої сталі або комбіновані. Перший з них найчастіше замовляють для обладнання громадських закладів або офісних будівель, виконаних в стилі Hi-Tech. Комбіновані перила крім нержавійки припускають використання деталей з інших матеріалів - скла і дерева.

Дерево вибирають переважно для декорування приватних будинків і квартир, а скло відмінно вписується в інтер'єр будь-якої будівлі.

Перила першого виду поділяються на три типи: перила з ригелями, перила з балясинами, перила з подвійними поручнями на пандусах. Розглянемо кожен з них більш детально:

1. Перила з ригелями є найпоширенішими. Їх складовими служать несучі стійки, поручні і ригелі. Ригелі - горизонтальні балки, що заповнюють простір між несучими стійками. Вони служать додатковою опорою конструкції і виконуються з круглої труби Ф12 або Ф16. Кількість ригелів варіюється від двох до чотирьох - в залежності від уподобань покупця. Стійки виконуються кроком в один метр, а для їх виготовлення використовуються труби або кругла Ф38, або квадратна 40 на 40. Безсумнівною перевагою цього типу огорож є порівняно низька ціна.

2. Сходові огорожі з балясинами. На відміну від попереднього типу стійки для цих огорож виконуються кроком близько 20 см. За рахунок цього простору між стійками практично не залишається. Балясини виконуються з круглої труби, переважно, Ф25 або Ф38. Відповідно до більш високої витратою матеріалу і трудомісткістю роботи перила з балясинами коштують дорожче.

3. Перила з подвійним поручнем для пандусів. Цей тип конструкції виконується для інвалідів відповідно до основних норм, в тому числі, ГОСТ і СП. Головною особливістю таких поручнів є подвійний поручень, за який зручно триматися інвалідам при спуску або підйомі. Для виготовлення поручнів і стійок використовується кругла труба Ф38. Залежно від бажання покупця можна замовити конструкцію з ригелями.

Copyright © . All Rights Reserved