Види вінілових шпалер

Одним з найкращих і затребуваних на сучасному будівельному ринку типів шпалер можна вважати вінілові. До того ж, їх можна назвати навіть одним з найбільш інноваційних видів подібних виробів для оформлення стін. Вінілові шпалери почали використовувати за кордоном десь в середині 70-х років, а в нашій країні - набагато пізніше. За минулий час, а це близько 40 років, вінілові шпалери завоювали свою славу у покупців. У них багато хороших і корисних властивостей, головне з яких - вологостійкість. Так, і до того ж, дані шпалери не мають властивість вицвітати згодом.

В будь-який зручний для Вас час купить залізничні квитки онлайн ви зможете зайдя на наш сайт.

Якщо розглядати будову вінілових шпалер, то можна побачити, що вони являють собою дуже тонкий папір, найчастіше звану флизелином, і полімерне покриття. Виробники, а їх дійсно дуже багато, зійшлися на тій думці, що існують три основні типажу вінілових шпалер. Це гладкі, спінені шпалери і вироби з нанесенням шовкографії. Фахівці також стверджують, що такі шпалери використовуються переважно в приміщеннях з підвищеною вологістю. Нерідко подібними шпалерами обклеюють стіни кухонь, адже в порівнянні, наприклад, з вітальні, там вологи буде значно більше.

Спінені вінілові шпалери мають незрівнянно більшою щільністю. Також дуже часто вони мають рельєфний вигляд. При виробництві цих виробів в пластичну масу дуже часто кладуть блискітки, тому кімнати, оброблені вініловими шпалерами, мають гарний і ефективний зовнішній вигляд. Напевно ви бачили шпалери, що імітують, наприклад, натуральні камені або кахельну плитку. Такі шпалери називаються гладкими. У них є два прекрасних якості: по-перше, це те, що вони відмінно миються, а по-друге, те, що ці шпалери протистоять механічним навантаженням. Тобто, іншими словами можна сказати, що терміни їх експлуатації дуже великі. А якщо бути точніше, то він становить більше десяти років, при яких вироби не змінюють свій зовнішній вигляд. Вінілові шпалери дуже часто можна побачити в виробничих приміщеннях, а так само в їдальнях або кави.

Якщо ви вибираєте для свого будинку або квартири красиві шпалери, то фахівці рекомендують такий унікальний метод, як шовкографія. На виробництві шовкографії, в вінілову масу кладуть оброблені натуральні волокна, що надає готовим виробам красивий рельєф, який, до того ж, нагадує шовк. Однак є один невеликий мінус. Ці шпалери дорогі, але внаслідок своїх унікальних властивостей вони користуються постійним попитом. Шовкографія, як метод обробки шпалер, за своєю красою, ставить вінілові шпалери в ряд елітних. А, на відміну від інших варіантів шпалер класу люкс, які в нашій країні майже не виробляються, вінілові шпалери ви можете знайти практично в будь-якому будівельному магазині.

Давайте підіб'ємо короткий підсумок. Вінілові шпалери діляться на три типи. І кожен тип унікальний по-своєму. Наприклад, гладкі шпалери мають красою і звукоізоляцією. Спінені - привабливістю рельєфом. І, нарешті, шпалери з шовкографією характеризуються елітністю, красою, але дуже високою ціною.

Якщо у Вас є питання, звертайтеся до нас, ми з радістю вам допоможемо.

Copyright © . All Rights Reserved