Як підібрати плитку для кухні

Кожна господиня чудово розуміє, що кухня - це її обличчя. Кухня в багатьох будинках - не тільки місце для готування їжі, а й місце зустрічі сім'єю, друзями. Саме тому жінки прагнуть, щоб в цій кімнаті було затишно і красиво.

Предлагаем вам ремонт и отделку квартир класса люкс на сайте http://garant-remont.com.ua/emont-i-otdelka-kvartir-klassa-lyuks.html вы сможете узнать больше.

Не кожна людина зможе правильно підібрати оздоблювальний матеріал для кухні. Для того, щоб вибрати виріб, максимально відповідне для кухонного приміщення, слід врахувати такі моменти, як:

Технічні характеристики;

Клас зносостійкості;

Відмінності за місцем розміщення;

Водопоглинання плитки;

Ступінь сприйнятливості до хімікатів і багато іншого.

Розглянемо докладніше основні характеристики кухонних плиток.

Технічні характеристики

Не варто слухати продавців, готових продати вам найдорожчу продукцію з відмінними технічними характеристики. У будинку не знадобиться морозостійка і стійка до різних впливів обробна плитка.

клас зносостійкості

Для такого приміщення, як кухня, вам необхідно придбати плитку 3 класу зносостійкості. Не варто переплачувати за ті характеристики вироби, які вам зовсім не потрібні.

Відмінності за місцем розміщення

Важливим є те, куди ви збираєтеся помістити виріб. Настінні і підлогові плитки розрізняються між собою. Дізнатися про те, яку ж ви вибрали, можна по упаковці: зображення руки показує, що плитка для кухні може бути застосована для стін. Малюнок ноги - виріб призначається для покриття підлоги.

водопоглинання плитки

Не варто забувати і про водопоглинання виробів для кухні - воно не повинно перевищувати п'яти відсотків. Перепади вологості, постійні випари - всього цього просто не уникнути в цьому приміщенні.

Ступінь сприйнятливості до хімікатів

Кожна господиня чудово знає, наскільки складно боротися із забрудненнями різних поверхонь на кухні. Плями від жиру, гару - все це доводиться відмивати сильними хімічними засобами.

Побутова хімія, застосовувана для очищення, може пошкодити поверхню. Саме тому необхідно врахувати ступінь сприйнятливості плитки до хімікатів. Для кухні допустимо застосовувати категорію А, що сприймає мінімальний вплив.

Але виробники плитки радять кожній господині придбати для кухні плитку категорії АА. У цьому випадку поверхня не піддасться ніяким хімічним реакціям.

З огляду на всі перераховані характеристики, не забувайте і про красу облицювальної плитки. Безліч компаній, таких як Ceramika Paradyz пропонують своїм клієнтам широкий асортимент продукції.

Вибираючи облицювальні вироби, зверніть увагу на колірну гаму, малюнок. Найкраще оформити кухонне приміщення в світлих, теплих тонах. Кінцеве рішення залежить, природно, від вас.

Copyright © . All Rights Reserved