Як вибрати чавунну ванну

Вибирати чавунну ванну - справа в прямому сенсі слова не легка, підходити до нього треба відповідально і серйозно. З чавунною ванною знайомі всі ті, хто народився в Радянському Союзі.

Отличного качества чугунная ванна Yacob Delafon прекрасно впишется в любой стиль ванной комнаты.

У всіх квартирах отриманих від держави безкоштовно стояли тільки такі. І довгі роки не було вибору, зробивши ремонт квартири, ні хто її не міняв. Напевно, у багатьох вони стоять досі. І зараз чавунними ваннами користуються у всьому світі.

Причина криється в тому, що чавун добре зберігає тепло, стійкий до корозії. А якщо ви любите полежати в теплій водичці, порасслабляться, чавунна ванна - саме те, що потрібно.

На російському ринку сантехніки і раніше майже всі чавунні ванни вітчизняні. І це не дивно, навіщо везти з-за кордону.

Як вибрати чавунну ванну

Підбираємо до інтер'єру

Перше, що треба запам'ятати при виборі - легше підібрати ванну до інтер'єру, ніж інтер'єр до ванни. Вони можуть бути будь-якого відтінку, хоча емалеве покриття частіше робиться класичне - біле, а ось колірна гамма зовнішніх бортів може здивувати величезною різноманітністю.

І друге, що необхідно визначити, вид який вам потрібно: окремо стоїть ванна (в комплект зазвичай входять ніжки, які теж різноманітні підлогу дизайну) або вбудована ванна, у якій зовнішні стінки ховаються за перегородки (наприклад з гіпсокартону) і облицьовуються кахельною плиткою або іншими оздоблювальними матеріалами. Такі ванни, зазвичай мають рівні і плоскі борту без вигинів.

Підключення до сантехнічних комунікацій

Якщо ви міняєте стару ванну на нову, і не збираєтеся міняти труби і слив, тоді треба вибирати чавунну ванну до вже наявної розводці труб. Якщо у ванній кімнаті запланований капітальний ремонт, спочатку необхідно визначитися з сантехнічним обладнанням і продумати схему підводки труб.

У другому варіанті свободи для реалізації планів буде побільше. Так як зараз багато зарубіжних виробників слив в ванні роблять не зліва (як ми звикли), а посередині. Так само, на деці ванни можуть бути отвори для змішувача .

Якщо це не передбачити в системі розводки води і сантехнічних комунікацій , доведеться відмовитися від такої моделі і скористатися класичним радянським варіантом. В ідеалі, спочатку визначайтеся з моделлю, а потім займіться розведенням труб відповідно до технічних вимог вашої моделі.

Copyright © . All Rights Reserved