Як вибрати терасну дошку, і яка дошка краще

Вибір терасної дошки - захід важливе, і цікаве. Раніше цей вид дошки використовували для виготовлення корабельної палуби, звідси і назва її було - палубна дошка. Японці в 90-і роки стали використовувати дошку для пристрою терас, садових доріжок. Нарешті, практика використання терасної дошки дійшла і до нас.

Качественная Палубная доска по выгодной цене представлена на сайте компании.

По виду використовуваного сировини дошку поділяють на кілька класів.

Відмінна дошка виходить з деревного масиву, вона стійка до впливу вологи і води, сонячного світла і змін температур. Російські виробники використовують ясен, дуб і модрину. Ці види дерева дуже стійкі до впливу вологи, міцні і довговічні.

Імпрегнована терасна дошка отримала термічну обробку. Цей вид дошки готується за допомогою обробки нагрітим до 200 градусів водяною парою, після чого дошка стає стійкою до гнильним процесам, міцною і довговічною.

Композитна дошка (або терасна дошка, що має більш високу зносостійкість) складається з:

Скловолокна або тирси, які є мінеральним або органічним наповнювачем;

Поліетилену або паперового крохмалю, що представляє собою сполучні матеріали.

Дошка з ПВХ відрізняється низьким порогом загоряння. Додаючи фарби в емаль, її рівномірно розподіляють по дошці для отримання однорідної гладкої поверхні. Якщо на поверхні залишилися сліду здуття, це неприпустимий ефект. Товарознавці повинні зняти з продажу бракований товар.

Серед очевидних переваг дошки ПВХ можна визначити такі:

Високий рівень морозостійкості;

вологостійкість;

Широкий асортимент дошки террасной за вибором;

Після укладання дошка не потрібно остаточної обробки.

Серед недоліків фахівці відзначають:

Застосування штучних матеріалів;

Сильне нагрівання від сонячних променів при експлуатації. Цю обставину слід обов'язково врахувати, коли йде будівництво.

Щоб купити необхідну кількість дошки, треба її вартість перевести до квадратних метрів. При покупці можна скористатися допомогою онлайн консультанта, і задати всі питання, що цікавлять. 

Copyright © . All Rights Reserved