Як заощадити на ремонті

Багато хто мріє про ремонт, який не надто сильно вдарив би по сімейному бюджету. Але як же провести ремонт у себе вдома, щоб він не перетворився на справжнє стихійне лихо?

Вам нужна мебель для дома, на сайте представлен широкий выбор и приятные цены.

Насамперед оціните стан квартири або будинку, і вирішите, що необхідно ремонтувати в першу чергу, невідкладно, а що ще може почекати деякий час, «до кращих часів». Для цього потрібно скласти план, в якому будуть креслення і схеми всіх комунікацій. Тільки після цього можна починати приступати до подальших робіт. Краще якщо всі розрахунки будуть виробляти будівельники спільно з архітектором.

У кошторисі повинні вказуватися два найважливіших показника, які і визначать подальший хід робіт.

Перше - це підсумкова вартість, в якій повинні бути враховані всі майбутні витрати, виключаючи непередбачені витрати. І друге, в кошторисі повинна вказуватися реальна вартість робіт. Адже часто в кошторисі ціни навмисно завищені.

Іноді в кошторис вписуються роботи, які в реальності не проводитимуться. Щось ви можете перевірити самостійно, але частіше за все дані так закамуфльовані, що простому споживачеві досить складно у всьому розібратися. У такій ситуації буде краще, звернеться за допомогою, в організацію займається будівництвом або до знайомого будівельника. Зазвичай після такої перевірки вартість робіт знижується як мінімум на 10%.

Найбільше грошей іде на закупівлю будматеріалів. Заощадити можна і тут, але не на всіх. Особливо не вдасться це зробити на сантехніці і проводці. Економія в цьому випадку може обернутися ще більшими витратами.

Ще одна стаття витрат - опалення. З центральним опаленням справа йде трохи простіше, можна всього лише замінити радіатори. Але сьогодні багато хто став влаштовувати в своїх будинках автономне опалення. Це рішення економічно і вигідно у використанні, але його установка коштує не малих грошей.

Є ще ряд хитрощів, які допоможуть зберегти ваші фінанси. Наприклад, можна стіни не клеїть і не фарбувати, а просто обробити їх стіновими панелями, вибір яких на сьогоднішній день просто величезний.

Використовуючи сучасні будівельні матеріали, яких на сучасних будівельних ринках удосталь, можна непогано заощадити не ремонті. Скажімо паркет з легкістю може бути замінений на ламінат. В санвузлах стіни не обов'язково облицьовувати плиткою. Можна для їх декорування використовувати мармуровий пластер, доглядати за яким дуже просто. Облицювання кухні, так само можна замінити пластиковою вагонкою, яка на порядок дешевше, і виглядає досить привабливо.

Варіантів існує безліч. Потрібно тільки приділити час і все ретельно продумати і зважити. Походіть по будівельних магазинах і баз, дізнайтеся ціни, порадьтеся з продавцями та знайомими які роблять або вже зробили у себе вдома ремонт.

Коли ви вже точно визначитеся з матеріалами, намагайтеся все закуповувати в одному магазині, тому що не рідко на великі покупки магазини передбачають знижки. Так само це допоможе заощадити вам на доставці.

Copyright © . All Rights Reserved