Який краще вибрати унітаз підвісний з інсталяцією?

На перший погляд питання як вибрати підвісні унітази з інсталяцією досить простий. Але, не варто поспішати з відповіддю. Різноманітність форм моделей, які представлені виробниками сьогодні на ринку будматеріалів може ввести в замішання навіть досвідчених фахівців. Адже якщо помилитися у виборі, то можуть виникнути неприємні наслідки, усунення яких може бути досить проблематичним.

На этом сайте вы сможете найти прочный инсталляция Grohe с унитазом по доступной цене.

Як вибрати підвісний унітаз з інсталяцією

Існує кілька серйозних аспектів, які потребують особливої уваги.

Особливості місця установки

Спочатку необхідно звернути пильну увагу на розмір і планування ванної кімнати. Всі вони різні. Варто навіть зробити виміри, щоб розуміти, якого саме розміру потрібен унітаз і як він буде розташовуватися: у дальньої стіни, біля бокової стіни або в кутку. Саме від розташування залежить спосіб кріплення унітазу. Кріплення до прямої стіні, безсумнівно, простіше, але не варто засмучуватися якщо цього домогтися неможливо і доведеться ставити його в кутку. Цю проблему теж можна вирішити. Будь-яким предметом інтер'єру можна візуально збільшити простір. І унітаз в даному випадку не є винятком.

Підлоговий або підвісний

Дуже важливий етап - вибір способу установки аксесуара. Підлоговий унітаз - це стандартний варіант з простою установкою. Якщо ж хочеться чогось оригінального, незвичайного, то варто встановити унітаз підвісної конструкції. Це естетично, дозволяє візуально збільшувати простір і більш переважно з точки зору санітарії (можна простіше і ретельніше прибрати простір під унітазом).

Як встановити підлоговий унітаз, не пошкодивши плитку - в цій статті. А тут докладна інструкція про встановлення унітазу своїми руками.

Якщо обраний другий варіант, то виникає питання, як підібрати інсталяцію для підвісного унітазу. Перед придбанням підвісного унітазу потрібно приділити увагу його інсталяції.

Система інсталяції представляє собою спеціальну конструкцію, яка дозволяє не тільки закріпити підвісний унітаз, але і приховати при цьому всі елементи каналізації і зливний бачок.

Каркас інсталяції зазвичай має прямокутну форму. Якщо в туалетній кімнаті є ніша, то можна всю конструкцію помістити саме туди, після чого закрити нішу стіною з гіпсокартону. Цей варіант набагато простіше. В принципі розмір ніші не має особливого значення. Можна придбати розсувну інсталяцію і відрегулювати висоту і ширину. В крайньому випадку, якщо ніша досить велика, її розмір можна зменшити, виконавши укладання декількох рядів цегли.

Copyright © . All Rights Reserved