Який мінімальний набір спецінструменту необхідний?

Це досить непросте питання. Очевидно, що мінімально необхідний набір ключів і пристосувань індивідуальний для кожної марки. І все ж можна позначити своєрідний «маст хев» навіть для універсального автосервісу, який планує надавати свої послуги власникам післягарантійних автомобілів.

Здесь вы сможете найти большой выбор оборудование для СТО гарантируем качество и низкую цену.

1. Набір для установки ременів ГРМ і приводних ременів.

Потрібно сьогодні для переважної більшості автомобілів європейського виробництва, обладнаних зубчастими ременями ГРМ. Також в цю групу можна включити набір для правильної установки ролика-натяжителя ГРМ і набори для заміни приводних ременів навісного обладнання, які включають в себе фіксатори валів. Оскільки заміна ременів - одна з найпоширеніших сервісних операцій, краще мати дані набори завжди під рукою.

2. Знімачі сайлент-блоків і кульових опор.

Ремонт ходової частини, знову ж таки, найбільш затребувана сервісна процедура. Наявність великої кількості знімачів дозволить вам більш ефективно продавати і саму послугу, і запасні частини.

3. Шліцьові ключі для розбирання амортизатора.

Пояснення зайві. Даний ключ значно економить ваш час і дозволяє надавати якісний сервіс по заміні амортизаторів.

4. Ключі для зняття гальмівних супортів.

Гальмівна система - одна з найбільш важливих з точки зору безпеки. Заміна супортів ресурсномістка послуга і користується високим попитом.

5. Головка для демонтажу ступичні гайки.

Незважаючи на те, що маточина - це досить надійна деталь ходової частини, рано чи пізно настає час, коли і її потрібно міняти. Маточина - дорога деталь. Наявність спецінструменту дозволить вам добре заробляти на цьому сервісі.

Звичайно, цей список далеко не повний. Напевно вам захочеться дописати сюди кілька своїх ключів і пристосувань. Чи не маємо нічого проти. Адже головна мета цієї статті - переконати наших читачів у тому, що специнструмент сьогодні стає обов'язковим не тільки для авторизованих автоцентрів, а й для всіх СТО, які прагнуть йти в ногу з часом.

Copyright © . All Rights Reserved