Яку сівалку вибрати

Призначення у них різне, тому варто вибрати той, що підійде для робіт, які проводяться в нашому господарстві. У наступній статті ми розповімо, яку вибрати сівалку, і коротко опишемо кожен тип сівалок.

Яку сівалку вибрати?

Насамперед важливо враховувати, яким видом вирощування ми займаємося. Ми ділимо сівалки в основному на: механічні сівалки, пневматичні сівалки та ручні сівалки. Ручна сівалка найбільш зручна для домашнього садівництва. Він невеликий і дозволяє ефективно засівати невеликі площі вирощування для використання насінням овочів чи трав. Ви можете замовити запчастини до сівалок за самою вигідною та доступною ціною.

Пневматичні та механічні сівалки призначені для посіву великих площ під обробіток зернових, кукурудзи та інших рослин. Основне їх застосування – посів насіння для оптового вирощування. Підходять вони і для городів трохи більшого розміру, власники яких орієнтуються на зручність та швидке та точне засівання поля.

Ціна сівалок – ще один критерій, який варто враховувати. У випадку із ручними сівалками вона, звичайно, невелика. Ціни на пневматичні та механічні сівалки набагато вищі, особливо якщо йдеться про перші.

Тут вибір за покупцем. Пневматична сівалка відрізняється кращою ефективністю роботи та якістю посіву, але через технології, що використовуються в ній, наважившись на таку модель, доводиться лізти глибше в кишеню. Механічні ж сівалки трохи гірші за якістю, але дешевші за своїх попередників.

Варто додати, що якщо в механічних та ручних сівалках деякі несправності ми можемо усунути самостійно, то поломка пневматичної сівалки вимагатиме візиту фахівця.

Сівалка для кукурудзи

Вирощування кукурудзи рідко орієнтовано невеликі домашні господарства. Щоправда, на ринку є ручні сівалки, призначені, у тому числі, для посіву кукурудзи, але вони виготовлені з більш тонких і менш якісних матеріалів. Вони підходять тільки для пухкої, вільної від каміння грунту саду на задньому дворі. На трохи «неповноцінних» ґрунтах їх можна пошкодити і не правильно посіяти.

Машини, призначені для вирощування кукурудзи, являють собою більші пневматичні та механічні сівалки, з'єднані з трактором і дозволяють швидше і точніше засівати площу. Посів цією технікою також не пошкоджує висівні апарати.

Сівалка для трави

Кожен хоче, щоб його газон виглядав якнайкраще. Посів трави вручну вимагає великих зусиль і зусиль, а килим із зелені не завжди рівний, що позначається на зовнішньому вигляді території навколо нашого будинку.

Садові машини, такі як ручні сівалки, можна використовувати для сівби трави на невеликих ділянках навколо будинку. Ці пристосування хоч і невеликі, але покращать нашу роботу і дозволять створити газон, який радуватиме око. Їх перевагою є невеликий розмір, простота використання та відсутність необхідності використання додаткових машин при їх використанні.

Copyright © . All Rights Reserved