Яку штучну ялинку вибрати

Як вибрати новорічну ялинку?

Свята наближаються, і саме час подумати про ялинку. Чому? Тому що ялинка – це центральний та найефектніший елемент усього новорічного декору. Тому варто вибрати найкрасивішу ялинку, яка найкраще буде представлена в даній кімнаті, щоб правильно і повною мірою відчути неповторність наступних різдвяних днів. Для цієї мети може бути дуже корисно вирішити яка штучна ялинка нам більше підходить. Ви можете замовити та купити штучну ялинку за самою вигідною та доступною ціною.

Яку штучну ялинку вибрати?

Насамперед слід враховувати наявний бюджет, адже вибір багато в чому залежатиме від того, скільки коштує штучна ялинка. Його ціна залежить від розміру, виду використовуваного матеріалу або додаткових декоративних елементів, наприклад штучного снігу або соснових шишок на ялинці.

Виберіть правильну висоту для новорічної ялинки

Якщо встановлено бюджет, який можна витратити на ялинку, слід визначитися з висотою та шириною ялинки, яка може бути до 1,5 метрів! Для цього варто скористатися метро та перевірити висоту стін від підлоги до стелі. Також добре заздалегідь вирішити, де стоятиме ялинка – чи то у вузькому кутку (тут краще вибирати вузькі ялинки), чи то у просторій вітальні. Завдяки цьому ми можемо легко визначити, яка штучна ялинка буде найбільш підходящою для даного приміщення.

Тут варто відзначити, що найефектніший ефект дають великі штучні ялинки, що досягають від підлоги до стелі. Проте це завжди ідеальне рішення. Часто через домашніх тварин чи дітей краще вибрати ялинку меншого розміру, розміщену на платформі. У такій ситуації добрим рішенням може стати ялинка в горщику.

Види штучних ялинок

Також рекомендуємо розглянути види пластикових ялинок. На нашому сайті є, серед іншого, штучні ялинки, ялинки та ялинки з досить короткою хвоєю та сосни з красивою та характерною довгою хвоєю. Тому, якщо ви знаєте, яке дерево є вашим коханим, варто розпочати пошуки з визначення його аналога. Пропозиція включає такі дерева, як

Матеріал також має значення

Ще одним важливим питанням є вибір матеріалу, з якого виготовлена ялинка. У нашому магазині представлені дерева з:

ПЕ пластик, що ідеально імітує натуральну хвою, а ялинкові гілочки повністю відлиті з пластику.

Якісна волосінь – довгі та жорсткі голки з цього матеріалу надають дереву щільності та неповторного характеру.

Плівка ПВХ – найкласичніший матеріал. Зроблені з його допомогою голки тонкі і завдяки гофрі набувають додаткової жорсткості.

Індивідуальні переваги є ключовим фактором

Останній крок – вирішити, яка штучна ялинка буде оптимальною за індивідуальними естетичними уподобаннями. На нашому сайті ви можете знайти штучні ялинки, такі як живі дерева або справжні дерев'яні стовбури, які, напевно, сподобаються всім, хто цінує природний ефект. Ми також пропонуємо білі, засніжені та сучасніші дерева. Це буде відмінний вибір для людей, які віддають перевагу більш сучасним прикрасам. Тому добре було б визначити, який тип штучних ялинок нам підходить найбільше.

Також варто пам'ятати, що невелику ялинку можна використовувати як додаток до ялинкових прикрас. Наші маленькі штучні ялинки красиво прикрасять дитячу кімнату, стіл, письмовий стіл або підвіконня і будуть дуже ефектними навіть без додаткових прикрас.

Copyright © . All Rights Reserved