Заміна проводки в квартирі

При будівельно-ремонтних роботах стикаєшся з проблемою, як заміна проводки в квартирі. Так як при знятті старого штукатурного складу відбуваються обриви проводів, які необхідно привести в повний порядок. Природно, що шматками змотувати, це не вихід із ситуації, що склалася і потрібна повна заміна всіх проводів. Всі роботи необхідно виконувати правильно, при дотриманні всіх правил безпеки. Заміна проводки в квартирі, доступна тільки фахівцеві, який має освіту за цією спеціальністю. Людині, нічого не розуміла в даній сфері, не слід практикуватися, піддаючи своє життя і життя людей проживають поруч небезпеки.

Качественные сервоприводы вы можете купить на сайте.

Капітальний ремонт , при якому відбувається перепланування приміщень і перенесення всіх електричних точок по інших місцях, вимагає особливої уваги. Кожна переставлена розетка або вимикач вимагає проводку, яка є невід'ємною частиною. Так само при обшивання стін гіпсокартоном, слід заміна проводки в квартирі, яка буде йти не під штукатурним складом, а поверх самого заснування і поверх обшивати. При даних роботах потрібні так само і запобіжні заходи, які вимагають кидати цю проводку з використанням кабель каналів.

При ремонті можуть бути застосовані й інші способи проводки. Припустимо, необхідний прилад, який потребує подачі електрики, знаходиться на окремому відстані від розетки і дроти були пущені по підлозі біля стіни. Це неправильна дія, яке слід виправити. Необхідна заміна проводки в квартирі, використовуючи при цьому плінтуса з кабельканалом, які будуть прикрашати своїм зовнішнім виглядом підлогове покриття і заодно служити засобом захисту.

Заміна проводки в квартирі, може відбуватися і з інших причин. Згодом дроти зношуються і потребують заміни. Для цього не обов'язково проводити демонтаж старих проводів. Досить буде зробити обрізи в місцях подачі струму. Нова проводка кидається по верх в спеціальних кабельних каналів або пускається безпосередньо на підставу і штукатуряться, тим самим ховаючи їх і оберігаючи від пошкодження. Ці заходи безпеки повинні дотримуватися при всіх роботою пов'язаних з електрикою.

Заміна проводки в квартирі, вважається необхідною при екстрених ситуаціях. Наприклад, замикання, яке спричинило загорання проводів. Природно, цього не повинно статися, так як вважається дуже серйозною помилкою раніше виконаних робіт. Але в окремих випадках таке трапляється. Раптово піднялася сморід і іскріння в проводах, вимагає негайного реагування і відключення всієї проводки від подачі електрики, для цього існують електрощити, які знаходяться в кожному під'їзді, де слід провести відключення від подачі електрики. Так само в кожній квартирі знаходяться лічильники, на яких встановлені пробки. Їх необхідно також відключити.

Заміна проводки в квартирі при даній обстановці, вимагає пильної розгляду ситуації, що виникла. Необхідно розібратися, яка причина вплинула на дане загорання. Чому не відреагували запобіжні пробки, чому склалася така екстрена ситуація. Тільки після повної перевірки, можна приступити до нової установці проводів. Якщо результат загоряння не було встановлено, нову проводку встановлювати не можна. Якщо неможливо провести установку спалаху самостійно, потрібно звернутися за допомогою до більш грамотним майстрам.

Щоб уникнути всіх непорозумінь, всі роботи з проводки електрики, повинні виконувати фахівці.

Copyright © . All Rights Reserved