Що таке гідроборт

Гідроборди - також відомі як гідроборди - часто використовувані платформи в фургонах і вантажівках. Що вони собою являють, якого нагляду і технічних випробувань підлягають?

Що таке гідроборт?

Згідно з визначенням, гідроборта - це пристрої, які називаються підйомними мобільними платформами. Це спеціальні платформи, що встановлюються на шасі вантажних автомобілів. До Ваших послуг ремонт ліфтів Київ за самою вигідною та не дорогою ціною, якісно та своєчасно. Гідроборди використовуються для підйому вантажів при розвантаженні і навантаженні фургонів. Найчастіше ці ліфти оснащуються гідравлічним приводом.

Все гідроборди підлягають технічному огляду. У разі пересувних вантажних платформ вантажопідйомністю до 250 кг, не призначених для перевезення людей, застосовується спрощена форма технічного огляду. Щодо інших гидробортов застосовується обмежена форма технічного нагляду.

Отримання дозволу на експлуатацію гидробортов

Гідроборди можуть бути введені в експлуатацію на законних підставах тільки в тому випадку, якщо вони зареєстровані в місцевому відділенні UDT і оператор отримає позитивне рішення, яке дозволяє експлуатацію пристрою.

Для отримання дозволу на використання завантажувальних мобільних платформ оператору необхідно подати заявку на приймальні випробування. Під час перевірки інспектор UDT, вказаний місцевим підрозділом Управління технічної інспекції, проводить ретельну перевірку технічного стану і документації гідроборта. В ході випробування перевіряється правильність і повнота документації, виявляється технічний стан пристрою і правильність його маркування, а також перевіряється відповідність гідроборта устаткування, зазначеного в документації.

Приймальні випробування гідроборта

Під час перевірки також проводяться комплексні приймальні випробування на території оператора. В ході приймально-здавальних випробувань інспектор ретельно перевіряє правильність установки гідроборта на шасі вантажного автомобіля і проводить випробування роботи підйомника в установленому виконанні з вантажем, що дозволяє констатувати, що всі рухомі механізми і пристрої захисту навантаження мобільна платформа працює справно. Під час приймального випробування також проводяться випробування на перевантаження або еквівалентні випробування.

Copyright © . All Rights Reserved